Survivor Nisa neden yok, nerede? Nisa Bölükbaşı Survivor 2022 yarışmasından elendi mi?

1 Nisa Bölükbaşı, 2020 sezonunda da Survivor’da yarışan isimlerdendi. Genç yarışmacı, 2022 Survivor All Star tanıtımında yer alsa da, Acun Ilıcalı’nın canlı yayınında ve ardından yarışmanın iki bölümünde de ekrana gelmedi. Survivor Nisa neden yok? 2 SURVİVOR NİSA NEDEN YOK? Son olarak 2020 sezonunda mücadele eden Nisa Bölükbaşı, 2022 All Star’da da yarışacak gönüllü takımı…

survivor-nisa-neden-yok,-nerede?-nisa-bolukbasi-survivor-2022-yarismasindan-elendi-mi?

1

Nisa Bölükbaşı, 2020 sezonunda da Survivor’da yarışan isimlerdendi. Genç yarışmacı, 2022 Survivor All Star tanıtımında yer alsa da, Acun Ilıcalı’nın canlı yayınında ve ardından yarışmanın iki bölümünde de ekrana gelmedi. Survivor Nisa neden yok?

2

SURVİVOR NİSA NEDEN YOK?

Son olarak 2020 sezonunda mücadele eden Nisa Bölükbaşı, 2022 All Star’da da yarışacak gönüllü takımı kadrosundaydı. Ancak Acun Ilıcalı’nın gönüllüler takımıyla yaptığı canlı yayında Bölükbaşı görünmedi. Öte yandan yayımlanan iki bölümde de yer almadı. Survivor Nisa’nın koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve 10 günlük bir karantinada olduğu öne sürüldü. Yarışmacının yerine ise yedeklerden Yağmur Banda geldi.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir