Survivor’da kim, hangi takım kazandı? 2022 Survivor’ın ilk ödül oyunu nedir, kimler kazandı?

1 Survivor 2022 All Star sezonu 1. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. İzleyiciler ilk bölümden ekrana kilitlendi. Kıyasıya mücadelenin başladığı Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı? 2 SURVİVOR’DA İLK ÖDÜL OYUNUNU KİM, HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor 2022 All Star sezonunun ilk ödül oyunu oynandı. Kazanan takıma adada baraka yapabilmeleri için malzemeler verildi. Ünlüler – Gönüllüler…

survivor’da-kim,-hangi-takim-kazandi?-2022-survivor’in-ilk-odul-oyunu-nedir,-kimler-kazandi?

1

Survivor 2022 All Star sezonu 1. bölümüyle bu akşam ekrana geldi. İzleyiciler ilk bölümden ekrana kilitlendi. Kıyasıya mücadelenin başladığı Survivor’da ödül oyununu hangi takım kazandı?

2

SURVİVOR’DA İLK ÖDÜL OYUNUNU KİM, HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star sezonunun ilk ödül oyunu oynandı. Kazanan takıma adada baraka yapabilmeleri için malzemeler verildi. Ünlüler – Gönüllüler arasında geçen kıyasıya mücadeleyi 5-4 Gönüllüler takımı kazandı.

3

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM, HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2022 All Star sezonunun ilk dokunulmazlık oyununda Gönüllüler takımı kazandı. Ünlüler takımından bir kişi adaya veda edecek.

4

SURVİVOR’DA YENİ KURAL

Survivor 2022 All Star’ın ilk bölümünde Acun Ilıcalı yeni kuralları açıkladı. Survivor’da artık ‘sürgün kampı’ var. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan eleme adayı seçilen kişi, eleme gününe kadar takım arkadaşlarından ayrı bir yerde kalacak ve oyunlara katılamayacak. Toplam 4 gün sürecek olan sürgün kampına her gün birer eleme adayı eklenerek toplam 4 kişi sürgün kampında yaşayacak. Beşinci günde ise 4 kişi arasından biri adaya veda edecek.

5

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM SEÇİLDİ?

Survivor 2022 All Star sezonunun ilk eleme adayı dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımından seçildi. Survivor’da bu yılın ilk eleme aday ve sürgün kampına gidecek olan isim Birsen oldu.

SURVİVOR BİRSEN KİMDİR?

Birsen Bekgöz, evlilik dönemlerinde Birsen Yavuz ve Birsen Engin (18 Ekim 1980, Berlin), Türk kısa mesafe koşucusudur. Enka sporcusudur. Daha önce 2018 Survivor All Star – Gönüllüler takımında yarışmıştır.

Birsen Bekgöz 173 boyundadır.

6

SURVİVOR ÜNLÜLER YARIŞMACILARI

Adem Kılıçcı

Çağan Atakan Arslan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Barış Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Yanaç

Elif Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Sema Aydemir

Birsen Bekgöz

7

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER YARIŞMACILARI

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Baki

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir