terazi-burcu-kadini

Terazi Burcu Kadını

class=’cf’>

Tüm burçların kendine has özellikleri bulunmaktadır. 12 farklı burcun kendi içinde doğru değerlendirilmesi çok önemlidir. Terazi burcu da kendine has özellikleriyle merak edilen bir burçtur. Terazi burcu kadınlarının olumlu ve olumsuz tüm özelliklerini öğrenerek ona karşı daha doğru adımlar atılabilir.

Terazi Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

23 Eylül – 22 Ekim tarihleri arasında doğan kişiler Terazi burcudur. Hava grubundan olan terazi burcunun yönetici gezegeni Venüs’tür. Uğurlu günü Cuma, uğurlu sayısı 6’dır. Pembe kuvartz ve opal uğurlu taşlarındandır.

Terazi burcu kadınları kararsız insanlar olarak bilinir. Aynı zamanda cazibeleriyle dikkat çeken kadınlardır. Kendi içerisinde bir denge kurar. Tartışmayı, eleştirmeyi sevmesine rağmen uyumludur. Sanatla ilgilidir. Terazi kadınlarının hayatında aşk çok önemli bir yere sahiptir.

class=’cf’>

Terazi Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Güçlü fiziksel yapısıyla dikkat çeken terazi kadınları cazibelerinden dolayı her ortamda ilgi odağıdır. Uzun ve ince bir vücut yapısına sahiptirler. Düz ya da dalgalı saçları ve yuvarlak yüzleri vardır. Esmer ten ve koyu göz renklerine sahiptirler. Terazi kadınları çok kolay hastalanabilir; troid ve böbrek rahatsızlıkları, sırt ve bel ağrıları, soğuk algınlığı ve hormonal sorunlar sıkça karşılaştıkları sağlık sorunlarıdır.

Terazi Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Terazi burcu kadınları entellektüeldir. Her zaman nazik ve gerçekçi olması dikkat çekici bir özelliğidir. Ayrıca kolayca uyum sağlayabilen bir yapısı vardır. Sosyal, hırslı ve sevgi dolu insanlardır. Aşık oldukları kişiye bağlıdırlar. Adaletli olmaları onların en belirgin özelliğidir.

Terazi Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Terazi kadınları çok kararsızdır. Ayrıca eleştireldir ve değişken bir ruh haline sahiptir. Zevklerine ve lükse düşkündür. Aşık olunca kıskanç olmaktadır. Kolayca bağımlılık edinebilir.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Çapkınlığıyla nam salmış terazi kadınları aşk hayatında romantizmi sever. Flört etmeyi sever. Aşık olduğuna kişiye sadıktır ve o kişi için her şeyini verebilir. Söz konusu aşk olduğunda kıskanç olur.

class=’cf’>

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi kadınları yaratıcı ve mantıklı kişiler oldukları için lider olmayı sever. Disipline verdiği önemle çalıştığı işte hak ve adalet kavramlarını gözetir. Bu özellikleriyle iyi bir siyasetçi ya da hukukçu olabilirler. Ayrıca estetik değerlere ve insan ruhuna değer verdiği için psikoloji ve sanat alanlarında da başarılı olmaktadırlar.

Terazi Burcu Kadını Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Terazi kadınları cinsel hayatlarında da romantizmi severler. Aşık olmadıkları bir kişiyle cinsel birliktelik yaşamayı tercih etmezler. Seks yaptığı ortam bile onun için değerlidir ve temiz, konforlu, güzel olmasına dikkat eder. Partnerinin onu beğendiğini hissettirmesini ister.

class=’cf’>

Terazi Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Sanatsal faaliyetlerden hoşlanan terazi kadınlarının kültür seviyeleri de yüksektir. Kitap okumak, sergi salonlarını gezmek ya da eğlenceli bir konsere gitmek onun hoşlandığı aktivitelerdendir.

Terazi Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Kullandığı kelimeler terazi kadınının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz. Hoşlandığı kişiyle vakit geçirmek ister ve bunun için randevulaşmaktan çekinmez. Sevdiği erkeğe jest yapar. Tartışmalarda haklı olan kendisi olsa bile hoşlandığı kişinin haklı olduğunu söyler.

Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Terazi kadını sadece sevip aşık olduğu erkeği kıskanır. Partnerini kimseyle paylaşmaya tahammül edemez. Kıskançlığı bazen bunaltıcı olabilir.

class=’cf’>

Terazi Burcu Kadını Nasıl Affeder ve Barışır?

Terazi kadınının affetmekte en çok zorlandığı şey yalandır. Aşk kadını oldukları için sevdiği erkekle uzun süre dargın kalamaz. Terazi kadınına ilgi göstermek ve lüks hediyeler almak, güvenini kazanmak için çabaladığınıza ikna etmek barışmasında etkili olacaktır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Zayıflar ve Beslenmeli?

Kolay kilo alabilen terazi kadınları sağlıklı beslenmeye özen göstermelidir. Yağlı ve baharatlı yiyecekler onlarda sağlık sorunlarına sebebiyet vereceği için bunlardan uzak durmalıdır. Kilo almaya müsait yapıları yüzünden hayatlarında her daim spor ve egzersiz yer almalıdır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Geri Döner?

class=’cf’>

Giden bir terazi kadını ancak şartları kabul edildiğinde geri döner. Her zamankinden daha çok ilgi ve alaka bekler. Asla hayır diyemeyeceği bir hediye alarak terazi kadının gönlünü geri kazanmak mümkündür.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Giyinir?

Estetik görünüme önem verdikleri için hangi tarzda giyinirlerse giyinsinler şık bir kombinasyon yaparlar. Gösterişli giysileri sıklıkla tercih ederler. Ancak rahatlarına düşkün oldukları için salaş giyim tarzlarını da severler.

Terazi Burcu Kadını Nasıl İkna Edilir?

İlgi görmek ve saygı duyulmak terazi kadınını ikna etmek için çok önemlidir. Sevdiği erkekten hislerini açıkça belli etmesini ister ve bu durum ikna olmasında etkili olur. Pes etmekten hoşlanmadığı için karşısındaki kişinin her zaman sabırlı ve ısrarcı olmasını ister. Terazi kadını arkadaşlarının fikirlerine önem verdiği için onlar aracılığıyla da ikna edilebilir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Sever?

Terazi kadınları sevdiği erkeğe karşı romantiktir. Aşık olduğu kişiye karşı hep dürüst ve hoşgörülü olur. Gerektiğinde alttan almayı ve affetmeyi bilir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Aşık Olur?

Eğer aşık olursa o kişi olmadan bir an bile geçirmek istemez. İlişkisinde sorunlar yaşasa dahi sabırlı ve anlayışlı olur. Sevdiği erkekten kolay kolay vazgeçmez ve gerekirse onun için mücadele eder. Terazi kadınının aşık olması için romantizm ve incelik şarttır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Kendine güvenen, bakımlı ve temiz erkekler terazi kadınlarının ilgisini çeker. Eğlenceli vakit geçirdiği kibar ve centilmen erkeklerden çok hoşlanır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Pahalı ve lüks hediyelerden hoşlanır. Özel ilgi alanlarına yönelik hediyeler onları çok mutlu eder. Aldıkları hediyenin kutusunun da özenli olmasını ister.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Affeder?

Sorunlara mantıklı ve kalıcı çözümler bulunduğuna inanan bir terazi kadını affeder. Çünkü aynı şeyleri tekrar yaşamak istemez. Ayrıca cazibesi olan bir terazi kadını da affedici olabilir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Pişman Olur?

Sinirlendiğinde kırıcı olan terazi kadınları mantıklı düşünmeye başladığında kullandığı kelimelerden pişmanlık duyar. Eleştirel bir yapıya sahip olduğu için karşısındaki kişiyi kırdığını fark ettiğinde pişman olur.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Mutlu Olur?

Sevildiğini ve beğenildiğini hisseden terazi kadınları mutlu olur. Her ne kadar pahalı hediyelerden hoşlansa da manevi değerleri güçlü olduğu için, maneviyatı olan küçük hediyelerle de mutlu olmaktadır.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Terazi kadınına güven verildiğinde onu elde etmek kolaylaşır. Onu dinlemenize ve fikirlerine değer vermenize önem verir. Onun bilgili olduğu konularda konuşmak terazi kadınını heyecanlandırır. Terazi kadını iltifattan çok etkilenir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgilidir?

Her şeyin mükemmeline sahip olmak isteyen terazi kadınları aşk hayatlarında da mükemmel bir sevgili olabilmek için elinden geleni yapar. Sevgi sözleri ve cilveleriyle sevdiği erkeği mutlu etmeyi bilirler.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Bir Anne Olur?

Ailesine ve evine bağlı olan terazi kadını son derece ilgili ve şefkatli bir anne olur. Disiplinli bir kişi olduğu için çocuğunu doğru bir şekilde eğitmeyi bilir.

Terazi Burcu Kadını Hangi Rengi Sever?

En sevdiği renkler; pembe, mavi ve yeşildir. Özellikle pastel tonlardan hoşlanmaktadır. 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir