Teşkilat Çetin kimdir? Mustafa Açılan canlandırıyor! Mustafa Açılan kaç yaşında, nereli?

teskilat-cetin-kimdir?-mustafa-acilan-canlandiriyor!-mustafa-acilan-kac-yasinda,-nereli?

Teşkilat dizisinin son bölümünde Çetin karakteri merak edildi. Mustafa Açılan, her Pazar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat’ın oyuncu kadrosuna dahil oldu. İşte Mustafa Açılan hakkında bilgiler…

Teşkilat Çetin kimdir?

Teşkilat dizisinin Çetin’i Mustafa Açılan bir röportajında canlandırdığı karakterle ilgili, ”Teşkilat dizisinde Çetin Köroğlu karakterini canlandırıyorum. Çetin; hırslı, gözü kara, korkusuz, geçmişle kavgalı ama anılarına bağlı biraz melankolik biraz deli bir karakter. Yetimhanede büyümüş ve 14 yaşında ıslah evine düşmüş olduğu için hayata karşı kendini hep korumak zorunda kalmış. Dışarıya karşı sert duvarlar örmüş olsa da içinde çok duygusal bir karakter barındırıyor. Yaşadığı zorluklardan dolayı kötü olmak zorunda kalan bir çocuktu Çetin. Çünkü o alemde başka türlü hayatta kalamazdı ve çok fazla seçeneği de yoktu. Sebebi olan bir kötü aslında Çetin. O yüzden onu canlandırırken onunla empati yapıyorum, onu anlıyorum. Çetin ile benzer yanlarımız var tabii. Bende beni heyecanlandıran durumlar karşısında ısrarcı ve hırslıyımdır. İstediğimi alana kadar mücadele ederim vazgeçmem.” cümlelerini belirtti. 

Mustafa Açılan kimdir?

Mustafa Açılan henüz 34 yaşındadır. 22 Şubat 1987’de İstanbul’da dünyaya geldi.2016’dan itibaren film ve dizilerde rol almaya başladı. İlk olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha’nın üvey abisi Veli olarak izleyici onu tanıdı. Daha sonra Babamın Günahları, çocuk dizilerinde rol aldı. 2020’de çekilen Maria ile Mustafa dizisi kadrosunda da kendine yer bulan Açılan, şu sıralar TRT 1’de yayınlanan Teşkilat dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir