thor-saevarsson’dan-dilan-cicek-deniz’e-turkce-yorum!

Thor Saevarsson’dan Dilan Çiçek Deniz’e Türkçe yorum!

Şimdilerde İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson’la (38) nikah masasına oturmaya hazırlanan Dilan Çiçek Deniz, ‘Gidenler’ filmi için imajını yenilemiş, saçlarını sarıya boyatmıştı. 27 yaşındaki ünlü ismin sarışın hali, çoğunlukla beğenilmemişti.

Dilan Çiçek Deniz, projenin çekimleri tamamlanınca eski haline dönmüştü. Kuaförde saçlarını boyattığı anları yayınlayan Deniz, paylaşımına “Yeni karakter yükleniyor” notunu düşmüştü.

YENİ ROLÜ HAKKINDA KONUŞTU

Daha önce son projesiyle alakalı konuşan ünlü oyuncu, “Çekimlerimiz bitti. Çok güzel geçti, umarım siz de seversiniz. Enteresan bir karakterde göreceksiniz beni. Çok hoşuma gitti karakterim. Şimdi bahsedemiyorum, yakında” açıklamasını yapmıştı.

“DÜĞÜN İÇİN BİRKAÇ PLANLAMA YAPTIK”

Geçtiğimiz haftalarda da İzlandalı yönetmen sevgilisi Thor Saevarsson ile yemek yiyen Dilan Çiçek Deniz, muhabirlerle sohbet etmişti.

Güzel oyuncu “Düğün ne zaman olacak?” sorusuna bu kez; “Bugün sonunda birkaç planlama yaptık. Birkaç ay içerisinde ama iş duruma da bağlı. Birkaç gelinlik provası yapacağım çok heyecanlıyım” diye yanıt vermişti.

“YAVAŞ YAVAŞ OLACAK”

Deniz, sonraki haftalarda Çocuk Sanat Festivali’nde aralarında görme engelli çocukların da bulunduğu bir grup minik öğrenciyle Zorlu PSM’de buluşarak onlara masallar okumuştu.

Etkinlik sonrası İzlandalı sevgilisi Thor ile basın mensuplarına el ele poz veren genç oyuncu, “Siz çocuk sahibi olmayı istiyor musunuz?” sorusu üzerine “Kısmet” diyerek net bir açıklamada bulunmayıp, şimdilik düğün hazırlıklarının sürdüğünü anlatıp “Gelinlik baktım ama daha çok bakmamız lazım olacak, yavaş yavaş olacak bu işler” demişti.

“ALIŞTI BİZİM ADETLERE”

Deniz, ayrıca sevgilisi Thor Saevarsson’un Türk örf ve adetlerini öğrenmeye başladığını sözlerine ekleyip “Alıştı bizim örf ve adetlere, zaten hepsini de yapacağız. Yabancılık çekmiyor” şeklinde konuşmuştu.

ETKİNLİK SONRASI ROMANTİK PAYLAŞIM

Etkinlik sonrası sosyal medyadan sevgilisiyle çektiği fotoğrafı da paylaşan Dilan Çiçek Deniz, yayınladığı kareye; “Masal okumama gelen bir birey” yazarak kalp emojisi koymuştu.

“SANA ÇOK AŞIĞIM”

Aktif olarak kullandığı Instagram hesabında 4.9 milyon takipçisi bulunan oyuncu, yeni karelerini peş peşe paylaşarak, “Güzel bir gün” notunu yazıp, nazar boncuğu emojisi ekledi.

100 binden fazla beğeni ve 700’e yakın yorum alan Deniz’in gönderisine, nişanlısı Thor Saevarsson da kayıtsız kalamadı.

İzlandalı yönetmenin, ünlü ismin gönderine kalp ve nazar boncuğu emojileri ekleyerek, “Nazar değmesin bebeğim be” yorumunu yazması, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Dilan Çiçek Deniz ise, bu yoruma, “Sana çok aşığım” yazarak cevap verdi.

İkilinin bu mesajlaşmalarına, “Eniştemiz Türkçe öğrenmiş” gibi tepkiler geldi.

“HALA ŞOKTAYIM”

Öte yandan güzel oyuncu, geçtiğimiz Aralık ayında Saevarsson’dan Boğaz Köprüsü’nde sürpriz bir evlilik teklifi almıştı. “Evet” yanıtını vererek sevgilisi ile hayatını birleştirme kararı alan ünlü Deniz, “Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım” açıklamasını yapmıştı.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir