tugba-ozerk-bosanma-davasinin-ardindan-dans-etti

Tuğba Özerk boşanma davasının ardından dans etti

Şarkıcı Tuğba Özerk geçen yıl evlendiği iş adamı Gökmen Tanaçar ile anlaşmalı şekilde tek celsede boşandı. Tuğba Özerk, boşanma davasının ardından sosyal medya sayfasından dans ettiği anları yayınladı.

Şarkıcı Tuğba Özerk, 30 Haziran 2021’de aile arasında gerçekleşen sade bir nikah töreniyle evlendiği iş adamı Gökmen Tanaçar ile geçtiğimiz eylül ayında boşanacaklarını duyurmuştu.

Tanaçar’ın açtığı anlaşmalı boşanma davası geçtiğimiz gün İstanbul 5. Aile Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya Tuğba Özerk ve Gökmen Tanaçar avukatları ile birlikte katıldı.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

 Mahkeme, tarafların anlaşmalı şekilde boşanmak için mahkemeye başvurduklarını belirtti. 5 dakika süren duruşma sonunda tarafların boşanmalarına karar verildi.

Özerk, “4 yıllık ilişki bitti ama yapacak bir şey yok.” ifadelerini kullanmıştı. İhanet iddialarını yalanlayan şarkıcı, bu kez sosyal medyada yayılan dansı ile gündeme geldi.

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Haber devam ediyor

Haberin devamı

Devamı Aşağıda Devamı

İsabel şarkısı eşliğinde dans figürlerini paylaşan şarkıcı, yorum yağmuruna tutuldu. Tuğba Özerk, yorumcular tarafından, boşanma sevinci olarak adlandırlan dansına “Merhaba ben İsabel” notunu düştü.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir