Üç Kız Kardeş 28. bölüm fragmanı! Türkan ve Somer Mine'ye hayatı zehir ediyor

Türkan, Mine’nin kendisini zehirlemesiyle hastaneye zor yetiştirilir. Ancak Türkan, bebeğini kaybetmiştir. Somer, Türkan’ın yanına geldiğinde telefonlarını açmadığı için büyük pişmanlık yaşadığını söyleyerek gözyaşlarına boğulur. Türkan, bebeğini kaybetmesinin ardından büyük yıkım yaşar. Rüçhan ise doktordan Türkan’ın durumuyla ilgili bilgi almak ister. Rüçhan, öğrendiği gerçek karşısında büyük hayal kırıklığı ve üzüntü yaşar. Türkan, bebeğini kaybetmenin acısını yaşarken…

uc-kiz-kardes-28.-bolum-fragmani!-turkan-ve-somer-mine'ye-hayati-zehir-ediyor

Türkan, Mine’nin kendisini zehirlemesiyle hastaneye zor yetiştirilir. Ancak Türkan, bebeğini kaybetmiştir. Somer, Türkan’ın yanına geldiğinde telefonlarını açmadığı için büyük pişmanlık yaşadığını söyleyerek gözyaşlarına boğulur.

Türkan, bebeğini kaybetmesinin ardından büyük yıkım yaşar. Rüçhan ise doktordan Türkan’ın durumuyla ilgili bilgi almak ister. Rüçhan, öğrendiği gerçek karşısında büyük hayal kırıklığı ve üzüntü yaşar.

Türkan, bebeğini kaybetmenin acısını yaşarken Mine, Türkan’ı öfkelendirmek için elinden geleni yapar. Mine Kiraz’ın kırkında çekilen fotoğrafları evin her tarafına asarak Türkan’ı kışkırtır. Somer başta olmak üzere herkes Mine’nin bu çıkışlarına tahammül edemez.

Türkan, bebeğinin ölümüne Mine’nin sebep olduğunu söyleyince Rüçhan, Mine’yi sorguya çeker. İki kadının evdeki savaşı sürerken Rüçhan bu işin peşini bırakmaz. Mine ifadesini anlaştıkları gibi vermesi için bir süre sessizliğini korur.

Türkan, Mine’nin kasten bebeğini öldürdüğünü haykırınca Rüçhan, bu işin peşini bırakmaz. Ayla, Rüçhan’ın emriyle Mine’nin odasında ilaç arar. Rüçhan, ilacın bulunmasının ardından şok yaşar.

Rüçhan, Mine’nin Türkan’ın bebeğine özellikle kastettiğini net olarak anlar. Mine’ye bu konuyla ilgili saldırırken, Türkan’ın bu gerçekle Mine’ye yaklaşımı beklenilenden daha sert olur.

Türkan, Mine’den intikamını yavaş yavaş almaya başlıyor. Bir çocuk gibi Mine’yle oynayan Türkan, yemesinden gezmesine kadar her şeyi kısıtlıyor. Sonunda Mine, Türkan’ın çocuğunu öldürmeye kast ettiği için tutuklanıyor. Öte yandan yaptıklarından pişmanlık duyan Nesrin özür dilemeye hazırken, Sadık’ın kendisine boşanma davası açtığını öğrenmesiyle şok oluyor!

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir