‘uc-kiz-kardes’-en-cok-izlenen-dizi-oldu

‘Üç Kız Kardeş’ en çok izlenen dizi oldu

Üç Kız Kardeş, Total’de yüzde 7.23 reyting ve yüzde 17.54 izlenme payı, AB’de yüzde 6.98 reyting ve yüzde 16.36 izlenme payı alarak, iki reyting grubunda da birinci oldu.

Sosyal medyada da Türkiye gündemine giren dizi için birçok yorum yapıldı. Türkan ile yakınlaşmaya başlayan Somer’in, Mine’nin gerçekleri anlattığı mektubu okuyunca ne yapacağı ise yeni bölüme dair merak uyandırdı.

OYUNCU KADROSU

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin çekimleri Ayvalık’ta gerçekleşiyor. Salı akşamları izleyiciyle buluşan dizide; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Anıl Tetik, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Murat Parasayar, Serhan Süsler, Emre Kıvılcım, Güldestan Yüce, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu Nilüfer Özçelik ve Sevgi Yılmaz kaleme alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, her salı Kanal D’de.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir