Üç Kız Kardeş'e iki bomba transfer

Son olarak ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim’de rol alan genç oyuncu Eren Ören, Kanal D’nin sevilen yapımlarından olan Üç Kız Kardeş dizisinde Mustafa Korman karakteri ile dahil olmuştu. Genç oyuncunun ardından diziye bomba bir isim daha katıldı. Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden “Üç Kız Kardeş” ikinci sezon çekimlerine başlıyor. Süreç Film imzalı dizi, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı…

uc-kiz-kardes'e-iki-bomba-transfer

Son olarak ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim’de rol alan genç oyuncu Eren Ören, Kanal D’nin sevilen yapımlarından olan Üç Kız Kardeş dizisinde Mustafa Korman karakteri ile dahil olmuştu. Genç oyuncunun ardından diziye bomba bir isim daha katıldı.

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden “Üç Kız Kardeş” ikinci sezon çekimlerine başlıyor. Süreç Film imzalı dizi, İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı adlı romanından uyarlandı. Tüm ekip 26 Ağustos’ta çekimlerin yapılacağı Ayvalık’a gidiyor.

28 Ağustos’ta sete çıkacak dizinin senaryo ekibine yeni bir isim katıldı. Sevgi Yılmaz, Nilüfer Özçelik’ten oluşan ekibe Ceylan Güleç dahil oldu.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir