İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Üç Kız Kardeş'te Türkan gerçekle yüzleşiyor… Mine sonunda amacına ulaştı!

3

İclal Aydın’ın çok okunan romanında uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, hız kesmeden devam ediyor. Kanal D ekranlarında her Salı akşamı seyirciyle buluşan Üç Kız Kardeş dizisi, büyük bir seyirci kitlesine sahip. Başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever gibi isimler yer alırken yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstleniyor. 11 Ekim Salı akşamı 21. bölümü yayınlanan Üç Kız Kardeş’in 22. bölüm fragmanı ise bugün yayınlandı. Fragmanı izleyenlerin ise ağızları açık kaldı.

SOMER’İ İSTEMİYOR!

Üç Kız Kardeş’in son bölümünde Nesrin’in Somer’e karşı verdiği tepkiler Türkan’ı hayrete düşürürken, bir yandan da Nesrin, Türkan’ı Korman’ların evine yollamamak için direniyor. “Ben sana güvenmiştim. Yazıklar olsun. Sen Mine ile Türkan’ı nasıl aynı eve sokarsın? Hiç mi onurun yok senin?” diyen Nesrin, Türkan’a ise boşanması gerektiğini söylüyor. Fakat Türkan hamile olduğunu söyleyince bütün iş değişiyor.

ÖZER KORMAN, RÜÇHAN HANIMA YAKALANAKTI

Belediye Başkanıyla görüşmesi olduğu söyleyen Özer, restoranın rezervasyon teyidi için aramasıyla Rüçhan şüpheye düşüyor ve Özer’i takip ediyor. Mustafa’nın geldiğini ve kocasının onunla oturduğu gören Rüçhan orayı terk ediyor. O anlarda tuvalete giden Sevilay, Rüçhan’ı görünce bekliyor. Ardından oğlu ve Özer’in yanına giden Sevilay, Mustafa onu tersleyince; üzülüyor.

DERYA NESRİN’LE YÜZLEŞİYOR

Derya’nın intihar etmeye çalıştığını gören Serdar, kendisinin değil, Dönüş’ün evlatlık olduğunu söylüyor. Bunun üzerine Derya, Nesrin’in yanına gidip yüzleşiyor. Tüm hikayeyi annesinden dinleyen Derya, kimseye söylemeyeceğine söz verip annesine sıkı sıkı sarılıyor. Akşam da babasının yurt kaydı yaptırdığını öğrenince mutlu oluyor.

KORMAN AİLESİ BÜYÜYOR

Aynı anlarda Özer, Rüçhan, Türkan ve Somer de yemeğe çıkıyor. Yemekte duyurulan bebek haberi, herkesi çok mutlu ediyor. Somer, güzel haberin ardından aldığı tasarım pırlanta kolyeyi Türkan’a takıyor. Rüçhan’ın iğnelemelerine aldırmamaya çalışan Türkan, midesi bulanınca tuvalete koşuyor. Peşinden gelen Rüçhan Hanım’a da evde geçici olarak kaldıklarını söylüyor. Hamileliği kimseye söylememeleri konusunda çocukları tembihleyen Rüçhan, “bilhassa Mine bilmesin” diye uyarıda bulunuyor. Yemeğe davet edilmediği için sinirlenen Mine ise bütün akşam içki içip, bebeğini emziriyor. Gece eve gelince bebeğin kustuğunu öğrenen Somer ve Türkan, bebekle ilgilenmeye başlıyor.

MİNE, TÜRKAN’A ÖFKE KUSUYOR

Sabah uyandığında bebeğini odasında göremeyen Mine, sinirli bir şekilde Somer’in odasına dalıyor. “Aklınızca bebeğimi benden koparıp, Türkan’a annelik yaptıracaksanız” diye sert çıkışan Mine, Rüçhan’ın kendisine “Haddini bil” demesiyle de Türkan’a dönüp; “Kendin doğuramadın ya” diye bağırıyor. Olayın üzerine Somer annesiyle dertleşirken, Türkan ise çok üzülüyor. Türkan’ın geleceği için Özer beyi evine davet eden Nesrin “Mine ve Türkan’ın aynı evde olmasına nasıl müsaade edersiniz? Sizin kızınız olsa buna göz yumar mısınız?” diyerek Özer’den hesap soruyor. Somer’in çaresiz kaldığı için bu duruma düştüğünü ifade eden Özer de dünüründen zaman isteyerek bu durumu çözeceğine söz veriyor.

MİNE, TÜRKAN’IN KOLYESİNDEN GÖZÜNÜ ALAMIYOR

Gerilimden rahatsız olan Türkan, Mine’nin odasına giderek “Bir sürü kötü şey yaşadın. Sözlerine kızmadım, kırıldım ve üzüldüm. Ben senin düşmanın değilim. Belki de ailenden yardım istemelisin.” Teşekkür eden Mine de “Dün akşam kutlama mı vardı?” diye sorarak Türkan’ın ağzından laf almaya çalışıyor. “Yemek yedik” diyen Türkan’ın kolyesini de fark eden Mine, bakmak için çekiştirince Türkan korkup odadan kaçarcasına çıkıyor. Nesrin ile Türkan hakkındaki sohbeti biten Özer, dünürü Sadık Bey ile laflarken dede olacağı müjdesini veriyor. Özer’in gitmesiyle telefona sarılan Sadık, kızını arayıp “Neden bana geç söylediniz?” diye tatlı bir sitemde bulunuyor.

SOMER, MİNE’Yİ İKNA ETTİ

Rüçhan’ın Mine’nin anneliğine ve Kiraz’ın sağlığı için aldığı tedbirlerin sertliği hakkında Mine’yle konuşan Somer, bu duruma bir tek Türkan’ın karşı çıktığını söyledi. Evlerinin iki sokak ötesinde Mine için yeni bir ev bulduğunu söyleyen Somer, annesinin de destek olmak için geleceğini Mine’ye söyleyip bir şekilde Mine’yi ikna etti. Bütün gece bu teklifi düşünen Mine, Korman Ailesinin evde çıkmasıyla birlikte soluğu Türkan ve Somer’in yatak odasında aldı. Her yeri kurcalamaya başlayan Mine, Somer’in Türkan’a yazdığı “Canım sevgilim, annelik sana çok yakışacak” notunu buldu. O anlarda Özer Bey’in organize ettiği kahvaltı davetine giden Türkan, annesinin gelip gelmeyeceği konusunda endişelenirken; tüm ailesi kapıdan girdi. Çok mutlu olan Türkan, hemen annesine sarıldı. Özer, uzun zaman sonra bu torun haberinin aileleri bir araya getirdiğini ifade ederken, Rüçhan da Nesrin’e “Torunumuz size geçmiş olsun hediyesi olacak” dedi. Bu sırada Rüçhan Korman, gelinine aldığı bileziği taktı.

“TÜRKAN’IN BEBEĞİNİ KUTLUYORSUNUZ DEĞİL Mİ?”

Annesi ve kayınvalidesi arasında yaşanan gerginlikten huzursuz olan Somer, ortamı yumuşatmaya çalışırken Mine’nin Kiraz’la kahvaltıya geldiğini fark ediyor. Mine’yi uzaklaştırmaya çalışan Somer, onun; “Türkan’ın bebeğini kutluyorsunuz değil mi?” sorusuyla çok şaşırıyor. Nesrin’e kocasının nerede olduğunu soran Türkan da Somer’e bakmak için dışarı çıkıyor.

GERÇEKLER TÜRKAN’A TOKAT GİBİ ÇARPIYOR

Sinirlerine hakim olmakta güçlük çeken Mine, Somer’e “Zora geldiğinde beni başından atamazsın. Sen dün beni başka eve ikna ederken, ikimizi evden atmak niyetindeymişsin. Neden? Türkan’ın bebeği için. Sen daha doğmamış çocuğun için kızından vazgeçemezsin. Türkan’ın doğmamış bebeğine nasıl sahip çıkıyorsan benim kızıma da sahip çıkacaksın. Onun da babası sensin” diye bağırırken, Somer’i aramak için dışarı çıkan Türkan bütün konuşmalara şahit oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.