Üç Kuruş komiser kimdir? Üç Kuruş Efe'yi Ekin Koç canlandırıyor! Ekin Koç kaç yaşında?

uc-kurus-komiser-kimdir?-uc-kurus-efe'yi-ekin-koc-canlandiriyor!-ekin-koc-kac-yasinda?

Üç Kuruş dizisindeki Efe karakteri araştırılıyor. Yeni sezonda izleyicinin karşısına çıkan Üç Kuruş dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri arasında fark edilen Efe’yi Ekin Koç canlandırıyor. İşte Ekin Koç hakkında bilgiler…

Üç Kuruş dizisi Efe kimdir?

Organize Büro’nun asi, idealist ve gözü pek komiseri. Altı ay önce devraldığı Kartal dosyası onu zorlasa da Kartal’ı içeri almak onun için an meselesidir. Bir seri katilin işlediği cinayetler Efe’nin tüm dünyasını altüst eder. Efe katili yakalamak için mafya lideri Kartal ile zoraki işbirliği yapmak durumunda kalır.

Ekin Koç kimdir?

Üç Kuruş dizisinde Efe’yi canlandıran ve tam adı İsmet Ekin Koç olan ünlü oyuncu 21 Haziran 1992 yılında Antalyada doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesinde İşletme Bölümünden mezun olan oyuncu daha sonrasında ise Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde Altan Gördüm’den oyunculuk eğitimi aldı.

İlk kez 2013 yılında Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizi ile ekranlara geldi. Dizide ‘Tilki’ isimli karakteri canlandırmıştır. 29 bölüm süren bu dizi o dönem büyük bir hayran kitlesine sahipti. 2014 yılında 8 bölüm süren Benim Adım Gültepe dizisinde ‘Seyfi’ karakterini canladırmıştır. Ardından çokça izlenen ve sevilen duygusal bir film olan Senden Bana Kalan adlı yapımda Neslihan Atagül ile başrolleri paylaşmıştır.

Bu film 289.778 kişilik gişeye sahiptir. 20. Yüzyıl edebiyatının önemli eserlerinden biri olan, Kurban Said’in yazmış olduğu Ali ve Nino eserinden uyarlanan filimde ‘Mehmed’ karakterini canlandırmıştır. Kanım 2015 tarihinde dönemin en çok ses getiren projelerinden biri olan ve 50’den fazla ülkeye satılan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Osmanlı Padişahı I. Ahmed karakterini canlandırmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir