Üçüncü kez evlenen Petek Dinçöz'den yeni hamle

Boşanmanın ardından soluğu ABD’de alan ve yeni yaşamını sosyal medya sayfasından sık sık paylaşan Petek Dinçöz, geçtiğimiz haftalarda gençlik aşı Nida Büyükbayraktar ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmıştı. Petek Dinçöz, dün akşam ise üçüncü kez dünyaevine girdi. Beşiktaş’ta bulunan bir otelde düzenlenen törende , Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayrakdar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesabını…

ucuncu-kez-evlenen-petek-dincoz'den-yeni-hamle

Boşanmanın ardından soluğu ABD’de alan ve yeni yaşamını sosyal medya sayfasından sık sık paylaşan Petek Dinçöz, geçtiğimiz haftalarda gençlik aşı Nida Büyükbayraktar ile nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmıştı. Petek Dinçöz, dün akşam ise üçüncü kez dünyaevine girdi.

Beşiktaş’ta bulunan bir otelde düzenlenen törende , Petek Dinçöz ve Nida Büyükbayrakdar’ı aileleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve düğününden kareleri takipçileriyle paylaşan Petek Dinçöz’den ilk hamle geldi. Dinçöz, Instagram hesabındaki adını güncelleyerek “Petek Dinçöz Büyükbayrakdar” yaptı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir