Ümit Erdim’den Seda Erdim’in gün batımı pozuna yorum

Bir döneme damgasını vuran ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde hayat verdiği ‘Arif’ karakteriyle şöhreti yakalayan Ümit Erdim, 2017 yılında hayatını Seda Çınar ile birleştirmişti. Mutlu birliktelikleri devam eden ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adlarından söz ettiren Seda-Ümit Erdim çifti, 2018’de de kızları Ses’i kucaklarına almıştı. “BİZ ARTIK DÖRT KİŞİYİZ” Ailelerini büyütmek isteyen çiftten Seda Erdim, geçtiğimiz…

umit-erdim’den-seda-erdim’in-gun-batimi-pozuna-yorum

Bir döneme damgasını vuran ‘Hayat Bilgisi’ dizisinde hayat verdiği ‘Arif’ karakteriyle şöhreti yakalayan Ümit Erdim, 2017 yılında hayatını Seda Çınar ile birleştirmişti. Mutlu birliktelikleri devam eden ve sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adlarından söz ettiren Seda-Ümit Erdim çifti, 2018’de de kızları Ses’i kucaklarına almıştı.

“BİZ ARTIK DÖRT KİŞİYİZ”

Ailelerini büyütmek isteyen çiftten Seda Erdim, geçtiğimiz aylarda bebek beklediğini müjdelemişti. Ses’in elindeki ultrason görüntüsü dikkat çekerken, Erdim beğeni ve tebrik mesajları yağan gönderisine, “Evet hazırsak artık Ses’in abla olduğu bölüme geçiş yapıyoruz. Biz artık dört kişiyiz” notunu düşmüştü.

CİNSİYETİ KIZLARI AÇIKLADI

Heyecanları günden güne büyüyen Ümit Erdim, bebek müjdesinin ardından eşi Seda Erdim ve kızı Ses ile Yeniköy’de görüntülenmişti. Muhabirlerin “Cinsiyeti belli oldu mu?” sorusuna Erdim’in kızı cevap vermiş ve “Kız olacak” diye bağırmıştı. Kızının bu cevabına şaşıran Ümit Erdim ise “Evet Ses’in de dediği gibi kız çocuğumuz olacak yine, bunu da ilk kez söylemiş olduk” ifadelerini kullanmıştı.

Konuşmayı çok seven Ses Erdim, yeni doğacak kardeşinin ismini de söylemeyi ihmal etmemişti. Minik Ses, “Kardeşimin ismi de Ela olacak” diyerek Ümit Erdim ve eşi Seda Hanım’ı şaşırtmıştı.

“GELİNİN KIZ KARDEŞİ DİYECEKSİNİZ”

İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan ünlü çift, Seda Erdim’in kız kardeşinin düğününe katılmıştı. Törende Cihan Nacar imzalı mavi bir elbise giyen Erdim, verdiği pozları “Gelinin kız kardeşi diyeceksiniz” notuyla takipçileriyle paylaşmıştı. Stilini parıltılı bantlı terliklerle tamamlayan ünlü ismin pozlarına binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

‘TERLİK Mİ O? İKİ NUMARA BÜYÜK’

Erdim, bir takipçisinin “Terlik mi o? İki numara büyük” yorumuna kayıtsız kalmadı. İki çocuk annesi ünlü isim, bu yoruma, “Büyük ayakkabı neden giyeyim Allah aşkına. O şekilde görünmüş. Büyük ayakkabıyı da alıp kardeşimin düğününde giyecek halim yok. Eleştirmek için eleştirmeyin lütfen” yanıtını vermişti.

“ELOŞ’LA POZ VERİLDİ”

Şimdilerde eşi Ümit Erdim ve kızı Ses ile Antalya’ya giden Seda Erdim; deniz, kum ve güneşin tadını çıkartıyor. Keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isim, son olarak gün batımında objektif karşısına geçti.

Kahverengi mini bir elbise giymeyi tercih eden yaklaşık 8 aylık hamile Seda Erdim, gönderisine; “Gün batımını yakaladık sonunda. Eloş’la poz verildi” notunu düştü. Erdim’e binlerce beğeni ve yorum geldi.

ÜMİT ERDİM KAYITSIZ KALMADI

Bir süredir ekranlardan uzak olan Ümit Erdim ise eşinin paylaşımına kayıtsız kalamadı. 37 yaşındaki eski oyuncu, eşi Seda Hanım’a; “Hani fotoğraf çekmeyi bilmiyordum?” yorumunu yaptı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir