Ünlü isimlerden Civan Canova'ya veda mesajları

unlu-isimlerden-civan-canova'ya-veda-mesajlari

‘Üç Kuruş’ dizisinde Canova’nın oğlunu oynayan Uraz Kaygılaroğlu, sette çekilen fotoğrafını paylaştı. Kaygılaroğlu, usta isme; “Ah be babacığım… İyileşeceksin sanmıştım. Seni ziyaret için grup kurmuş, aramızda ikiye bölünüp, tartışmıştık. Bir taraf, ‘Gidelim, 2-3 dakika da olsa görelim’ diyordu. Diğer ekip ise Covid korkusu, mikrop taşırız korkusu ile, ‘Bekleyelim’ diyordu. Ben ikinci gruptaydım… Çok üzgünüm, çok. Pamuk gibi bir adamdın. Pamuk gibi yumuşacık uyu… Oğlunun kıymetlisi…” diye veda etti.

Kumru Tibet Aydın: Canım abimi az önce kaybettik. Güle güle kıymetlim…

Nursel Köse: Canım Civan’ım, bizi terk ettin. Korkunç bir kayıp, içim yanıyor…

Zafer Algöz: Sevgili dostum, oyuncu, yazar, ressam Civan Canova’yı da kaybettik. En son ‘3 kuruş’ dizisinde çalışmıştık. Başımız sağ olsun. Mekanın cennet olsun yetenekli arkadaşım. Osman Wober, Semih Sergen’in acıları geçmeden içimiz yandı yine…

Alina Boz: Hayatlarımızı aydınlattığın için sonsuz teşekkürler Civan ağabeyim. O kadar özeldi ki seni tanımak…

Işıl Yücesoy: Canım Civan Canova, konuşacak hiçbir söz kalmadı artık. Ne kadar üzgünüm. Başımız sağ olsun…

Sumru Yavrucuk: Civan’ım dostluğumuz, filmlerimiz, dizilerimiz, oyunlarımız, ruhlarımız birbirine karışarak ne çok güldük…Ağladık… Her geçen gün seni keşfederek yaşamak çok güzeldi. Hep benimlesin.

Emre Karayel: Çok üzüldüm. Gene çok erken bir kayıp. Allah gani gani rahmet eylesin. Sevenleri ve yakınlarına sabırlar dilerim.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir