Magazin

Ünlülerden 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı paylaşımları

TÜRKAN ŞORAY Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Türkan Şoray, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için yaptığı paylaşıma; “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun. Gelecek gençliktedir. Ata’mıza sonsuz minnetle” notunu düştü.

KENAN DOĞULU Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, 19 Mayıs’ı; “Hep aynı heyecan ve coşkuyla kutladığımız özlem dolu çocukluğumun 19 Mayısları çok güzeldi. Aylar öncesinden kutlama gösterileri için hazırlıklar yaptığımız o neşeli günler… Eşi benzeri olmayan vizyonu ve devrimleriyle ulusuna ve çağına yön veren, dehası ile bugünlerimizi bile aydınlatan Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve özlemle anıyorum” sözleriyle kutladı.

AYŞEGÜL ALDİNÇ Bir süredir sahnelerden uzak olan Ayşegül Aldinç de Atatürk’ün fotoğrafıyla yaptığı paylaşıma; “Dünya döndükçe bir tek senin adın unutulmayacak. Özlem ve minnetle” notunu düştü.

TOLGA ÇEVİK Ünlü oyuncu Tolga Çevik ise 19 Mayıs için yayınladığı kareye; “Asil Ata’m, bize verdiğin her şey için sana minnettarız. 19MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı hepimize kutlu olsun. Yaşasın laik Türkiye Cumhuriyeti!” notunu düştü.

PINAR ALTUĞ Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimlerin başında gelen ve Yağmur Atacan’la mutlu bir evliliği olan Pınar Altuğ da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı unutmadı. Ünlü oyuncu ve sunucu, paylaşımında; “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız kutlu olsun. Atam izindeyiz” ifadelerini kullandı.

DOĞA RUTKAY ‘Güldür Güldür Show’ ekibinde yer alan Doğa Rutkay ise 19 Mayıs’ı unutmadı. İki çocuk annesi 43 yaşındaki oyuncu, paylaşımında; “Bütün ümidim gençliktedir” ifadelerine yer verdi.

EDİZ HUN Usta oyuncu Ediz Hun da 19 Mayıs için sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Hun, yayınladığı kareye; “Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlu olsun” notunu düştü.

0 0 oylar
Article Rating

İlgili Makaleler

0 0 oylar
Article Rating
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x