İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Vakum terapiyle ameliyatsız Brezilya modeli kalça

4

Neredeyse her kadın dik, şekilli ve sıkı kalçalara sahip olmak ister. Bunun için sağlıklı beslenme ve sıkı bir egzersiz programı şart. Ancak günümüzde vücut şekillendirme teknolojilerindeki gelişmeler sayesinde artık cerrahi bir işleme gerek kalmadan daha sıkı, dik ve şekilli kalçalara sahip olabilirsiniz.

Bu teknolojiler, genellikle yağları parçalayarak çalışır. Ardından parçalanan bu yağları yeniden konumlandırmak şekilli ve dik bir kalça haline getirmek için kullanılır. Kalça bölgesine uygulanan bu işlemler, aynı zamanda kolajen üretimini uyarmaya, selülitleri azaltmaya ve cilt tonunu iyileştirmeye de yardımcı olur.

DİYET YETERLİ OLMAYABİLİR

Diyet ve egzersiz, sağlıklı bir şekilde kilo vermenin birinci yoludur. Aynı zamanda kilo verirken egzersizlerle de sıkılaşabilirsiniz. Ancak sarkan bir kalçayı düzeltmek için diyet ve egzersiz yapmak yeterli olmayabilir. Doğru bir teknoloji ile yapılacak ameliyatsız popo dikleştirme protokolleri, kalçaları sıkılaştırma, kontur kazandırma ve şeklini iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Elektromanyetik dalgalar gibi teknolojilerden yararlanılan bu işlemler, kalça bölgesini sıkı bir hale getirerek kalçaların şekillenmesini sağlar.

ÜNLÜLERİN TERCİHİ

Brezilyalı kadınların kalçaları, sıkı, şekilli ve dolgundur. Bugün dünya üzerinde pek çok ünlü isim, Brezilyalı kadınlar gibi kalçalara sahip olmak için o bölgeye yağ transfer edilen cerrahi bir prosedürden yararlanıyor.

YÜZDE 70 DOLGUNLUK

Kendini kadınların hayatlarını güzelleştirirken kolaylaştırmaya adayan biri olarak, dolgun ve sıkı kalçalara nasıl sahip olabilirsiniz diye düşünüp aylarca araştırmalar yaptım. Bugün hala uyguladığımız vakum terapisinden gerçekten olumlu geri dönüşler alıyoruz. Vakum terapisi, kalçaları ameliyatsız ve sporsuz bir şekilde dikleştirmek ve şekillendirmek için aslında devrim niteliğinde bir tekniktir. En önemli faydalarından biri, cildin esnekliğini artırması ve ilk uygulamadan sonra bile kalçalara yüzde 70’lik bir dolgunlaşma ve hacim kazandırmasıdır. Lenfatik akışı iyileştirdiği için cilt tonunu onarmaya da yardımcı olur.

Kadınlar için şekilli kalçalar her zaman çekici bir özelliktir. Danışanlarımızın çoğu, diyet ve egzersiz ya yapamıyor ya da verim alamıyor ve bunun sonucunda bizim özel protokollerimizi tercih ediyor. Bununla birlikte, bazen kadınlar önceden yuvarlak ve şekilli bir kalçaya sahip olsalar bile zamanla cilt elastikiyetini kaybettikleri için sarkmalar olabiliyor. Kalçalarınızın yeniden form kazanmasını istiyorsanız vakum terapi yardımcı olabilir. Aynı zamanda sarkmaların çok yüksek boyutta olduğu ve yeterli dokunun olmadığı kişilere yağ enjeksiyonu ve cerrahi gibi seçenekler önerilebilir.

KISA SÜREDE UYGULANABİLİYOR

Vücut şekillendirmede bu tarz terapilerin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri, ameliyatsız ve ağrısız olmasıdır. Ayrıca kalçalara hacim ve dolgunluk katması, daha genç ve feminen görünen vücut hatları sağlaması, popodaki selülit görünümünü azaltması, kişinin özgüvenini artırması, doğal ve kısa uygulama süresi ve uzun vadeli sonuçlar sağlaması gibi faydaları da vardır. İlk uygulamadan sonra bile belirgin sonuçlar sağladığı için uzun bir zamandır cerrahiye iyi bir alternatiftir. Egzersizin sonuç vermediği kişiler tarafından da tercih edilebilir.

SELÜLİTİ DE YOK EDİYOR

Vakum terapisi, kalçadaki yağ fazlalıklarını azalttığı ve bölgenin şekillenmesine yardımcı olduğu için selülit görünümünü hafifletmeye de yardımcı olabilir. Bölgedeki kan dolaşımının ve lenfatik sistemin hızlandırılması, hem gerginliğin azalması hem de selülit görünümünün hafiflemesi için faydalı olacaktır.

SU İÇİN VE SAĞLIKLI BESLENİN

Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme cihazları söz konusu olduğunda, etkilerin maksimum seviyede tutulabilmesi için işlemden sonra dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, gün içinde en az 2-3 litre su içmek, parçalanan yağ hücrelerinin lenfatik sistem aracılığıyla vücuttan atılmasını sağlayacaktır. Hareketli bir yaşam sürmek, düzenli egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek de yapmanız gerekenler arasındadır. Yağ hücrelerini doğal olarak atmanın etkili yollarından biri de düzenli vücut fırçalamadır. Lenfatik masajlar da yağ hücrelerinin uzaklaştırma sürecini hızlandıracaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.