‘veda-mektubu’-kostumleri-ve-styling’i-ile-tam-not-aldi

‘Veda Mektubu’ kostümleri ve styling’i ile tam not aldı

Yaşanmış bir hikayenin anlatıldığı Veda Mektubu’nda her karakter için detaylı styling ve kostüm çalışması yapıldı. Canlandırdıkları karakterlerin burçlarına göre renk ve kostüm seçimi tasarlanan oyuncular için 500’ün üzerinde kıyafetten oluşan bir gardırop hazırlandı.

class=’medyanet-inline-adv’>

Nurgül Yeşilçay’ın canlandırdığı ‘Alanur’ için kırmızı, siyah ve beyaz renkler tercih edildi. Alanur’un kızı ‘Aslı’yı canlandıran Rabia Soytürk için canlı renkler kullanıldı.

 

Geleneksel bir anneyi oynayan Bennu Yıldırımlar için lacivert ve ekru tercih edilirken, ‘Ziya’ karakterine hayat veren Selim Bayraktar ve ‘Mehmet’ karakterine hayat veren Emre Kıvılcım için ise şık takımlar ve koyu renk kumaş pantolonlar dikildi.

 

Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın oturduğu, hikayesini Gamestory, senaryosunu ise Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman,Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan ve Elena Viunova gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

class=’medyanet-inline-adv’>

Kalplere dokunan hikayesi ile dikkat çeken Veda Mektubu dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle 6 Mart Pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir