İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Wilma Elles: Çocuklarımın tanınmasından endişe duyuyorum!

4

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Alman asıllı oyuncu Wilma Elles, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir programda 1.5 yıl önce yaşadığı taciz olayını anlatmıştı. Ünlü isim, minibüsüne bindiği bir servis şoförünün aracı tenha bir yere çekerek kendisini taciz ettiğini açıklamıştı. 

“KAPILARI KAPATIYOR, PERDELERİ KAPATIYOR”

Yaşadığı olayı anlatan Ünlü oyuncu Wilma Elles, “Aracın içindeyim ve tek başınayım mezarın yanında duruyoruz. Kapıları kapatıyor. Şoför gidiyor, perdeleri kapatıyor ben çok heyecanlıyım ama belli etmedim. ‘Siz ne yapıyorsunuz!’ dedim, ‘Çok güzelsiniz biz tanışalım’ falan dedi. Ben de ‘Siz çok güzelsiniz, çok hoş bir erkeksiniz sizinle daha iyi bir yerde bir araya gelelim, burada değil, numaramı vereyim’ dedim. Ben gerçek numara vermek zorunda kaldım çünkü biliyordum ki o beni çaldıracak. Çaldırdı, bir süre sonra ikna oldu. Titreyerek arabadan indim, sonra beni 5-6 kez aradı” demişti.

“BENİM HATAM, O ARACA BİNMEMELİYDİM”

Elindeki poşetler nedeniyle servis şoförünün kendisine yardım etmek amacıyla aracına aldığını düşündüğünü belirten Elles: “1,5 sene önce falan oldu, gündüz oldu. Toplu taşıma kullanımı şöyle oldu; önümde bir yokuş var, elimde çantalarla yürüyorum araç da çok güneşli bir gün kapı açık gidiyor. O dedi ki ‘atlayın sizi yukarı kadar götüreyim’, okul aracı gibi beyazdı. Aslında benim hatam, nasıl böyle tanımadığın bir servis aracına bindin ama çantalarım vardı. Mecidiyeköy’de yukarıya doğru mezar var oradaydı. Böyle durumlarda, böyle oyun yapılması lazım. Bir sürü böyle olay mutlaka her kadının başına geliyor. Bu benim daha önce düşünüp içimde hazırladığım bir şey. Mesele eskiden ben karanlık bir yerde eve gidiyorum, hep telefonum kulağımda gidiyorum. Sanki biriyle telefonla konuşuyormuş gibi yapıyorum. Arkamda biri varsa duysun diye” ifadelerini kullanmıştı.

“RESMEN TARİH TAŞIYORUM”

Wilma Elles, önceki gün Zorlu Raffles Otel’de gerçekleşen moda pazarlama ve alışveriş fuarına katıldı. 35 yaşındaki ünlü isim, modacı Serena Torosoğlu’nun annesi Karmen Torosoğlu’nun 30 yıllık çeyiz sandığından çıkan masa örtüsü ve dantellerden tasarladığı elbise ile boy gösterdi.

Fuarda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Wilma Elles, “Üzerimde yaklaşık 30 yıllık çeyiz sandığından çıkan örtü ve dantellerden yapılmış elbise var. Resmen tarih taşıyorum. Yenilikçi ve farklı kıyafetleri giymeyi seviyorum” şeklinde konuştu.

Uzun süre Kerem Göğüş ile aşk yaşayan ve bu birlikteliğinden ikiz çocuklarını dünyaya getiren Wilma Elles, muhabirlerin; “Sizin çeyizinizde böyle şeyler var mıdır?” sorusuna “Hatırlamıyorum. Gerçekten çok oldu. Evin her odasında anneme ait eşyalar var. Onları hatırlıyorum” yanıtını verdi.

NEDEN ÇOCUKLARIYLA BİR PROJEDE YER ALMIYOR?

Milat ve Melodi adında yedi yaşında ikiz çocukları olan Wilma Elles, çocuklarıyla birlikte neden hiçbir projede yer almadığını açıkladı. Gelen teklifleri şimdilik kabul etmediğini belirten Elles, şu ifadeleri kullandı:

Anne olarak hem istiyorum oyunculuk yapsınlar, kendilerini geliştirsinler. Güzel bir meslek ama bir yandan da korkuyorum. Çocukları insanlar tanıyacak. Çocuklarımın tanınmasından biraz endişe duyuyorum. Ben onların yanında olmazsam nasıl yapacaklar? Tehlike içeriyor. Güzel bir proje olursa değerlendirebilirim.

“MUTLAKA DESTEK VERİN”

Öte yandan güzel oyuncu, daha önce verdiği bir röportajda ikiz çocuklarının yeteneklerinden bahsetmişti. Oğlu Milat’ın futbola yöneldiğini, kızı Melodi’nin ise güzel sanatlar konusunda başarılı olduğunu belirten Elles, “Milat çok iyi bir futbolcu olacak diye düşünüyorum. Geçen bir video paylaştım hemen bir menajer benimle iletişime geçti. ‘Mutlaka Milat’a destek verin. Büyük bir yetenek’ dedi. Melodi de sanatsal anlamda güzel resimler yapıyor” demişti.

İKİ ÇOCUK ANNESİ

‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisiyle şöhreti yakalayan Wilma Elles, 2014’te iş insanı Kerem Göğüş ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2015 yılında ikiz çocuklarını kucaklarına alan ikili, 2019’da yollarını ayırmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.