Yaprak Dökümü’nün Fikret’i Bennu Yıldırımlar dizideki kayınvalidesini paylaştı

Yayınladığı döneme damgasını vuran ve hala tekrar bölümleriyle çok konuşulan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde ‘Fikret’ karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar’dan 8.5 yıl sonra itiraf geldi. Yıldırımlar yaptığı açıklamada, “Bu rolü hem tiyatro hem de dizide canlandırdım. 179 bölüm dizide, 400 oyunda tiyatroda ‘Fikret’i oynadım. Hayatımda bir karakterin 8.5 yıl süreceği aklıma gelmezdi. Fikret nedeniyle hep gözü yaşlıydım….

yaprak-dokumu’nun-fikret’i-bennu-yildirimlar-dizideki-kayinvalidesini-paylasti

Yayınladığı döneme damgasını vuran ve hala tekrar bölümleriyle çok konuşulan ‘Yaprak Dökümü’ dizisinde ‘Fikret’ karakterini canlandıran Bennu Yıldırımlar’dan 8.5 yıl sonra itiraf geldi. Yıldırımlar yaptığı açıklamada, “Bu rolü hem tiyatro hem de dizide canlandırdım. 179 bölüm dizide, 400 oyunda tiyatroda ‘Fikret’i oynadım. Hayatımda bir karakterin 8.5 yıl süreceği aklıma gelmezdi. Fikret nedeniyle hep gözü yaşlıydım. Senaristler bana gülen karakteri az yazıyor. Neşeli sahneler yazarlarsa sevinirim” ifadelerini kullandı.

FAHRİYE-GÖKÇE İTİRAFI

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Bennu Yıldırımlar, 2006-2010 yılları arasında yayınlanan ‘Yaprak Dökümü’nde oynayan Fahriye Evcen ile Gökçe Bahadır’ın arasında soğuk rüzgarlar estiği yönünde çıkan iddialar hakkında konuştu. O dönem dizide ‘Leyla’ (Gökçe Bahadır) ve ‘Necla’nın (Fahriye Evcen) ablası ‘Fikret’ karakterini canlandıran Yıldırımlar, konuyla ilgili; “Ben öyle şeyler hatırlamıyorum, öyle bir durum yaşanmadı” dedi.

“ARALARI HİÇ İYİ OLMADI”

Öte yandan aynı dizide Nehir Hanım karakterine hayat veren Bedia Ener, geçtiğimiz aylarda ‘2. Sayfa’ programına konuk olmuş ve Fahriye Evcen ve Gökçe Bahadır hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Usta oyuncu, “Araları hiçbir zaman iyi olmadı. Zaten Fahriye daha içe kapalı, daha sessiz sakin bir yapısı olan arkadaşımızdı. O herkes ile hep çok ölçülüydü. Hepimizle konuşur, selamlaşır ama bir süre sonra hep kendi dünyasında olurdu. Gökçe öyle değil. Gökçe ortalıktadır, şarkı söyler bir şey yapar taklit yapar, çok canlıdır. O farklı bir kız. Fahriye daha sakin yapılı bir kızdı. Daha ketumdur” demişti.

YILLAR SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Şu sıralar Londra’da olan Yaprak Dökümü dizisinin Fikret’i başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar, dizideki kayınvalidesini canlandıran usta isim Güler Ökten ile bir araya geldi.

“ZALİMSİN ZAMAN”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Yıldırımlar, dizide kendisine kök söktüren kayınvalidesi Cevriye Hanım’ı canlandıran Güler Ökten’le çekilen fotoğrafını Instagram’ın hikaye kısmından paylaştı. İkilinin fotoğrafların çok sayıda övgü dolu yorum gelirken, bazı kullanıcılar da ‘Zalimsin zaman’ yorumuyla, hızlı geçen yıllara isyan etti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir