Yargı 16. bölüm izle tek parça! Yargı son bölüm full izle!

yargi-16.-bolum-izle-tek-parca!-yargi-son-bolum-full-izle!

Yargı dizisi 16. bölümüyle Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu. 16 Ocak Pazar günü yayınlanan Yargı’nın 16. yeni bölümünde neler oldu? sorusu gündemde. İşte Yargı 16. bölümü full izle bilgileri HD kalitede Kanal D’de yayınlandı! Yargı’nın 16. bölümü sevilen dizinin müdavim izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 16. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm özetine gözler çevrildi. Yargı Kanal D’deki yayın sonrası  Kanal D web sitesinde tek part ve HD kalitede yer alıyor. 

Yargı 16. Bölümde neler yaşandı?

Yargı 16. Bölüm full izle bilgileri haberimizde yer alıyor. Yargı dizisi 16. Bölümde neler oldu? sorusu yanıt buldu. İşte Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full izle linki Kanal D’de!

Sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtmıştır. Kendisine herkesten, kendisinden bile çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin, nasıl bir tutum takınacaktır?

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerinin Ceylin’i gösterdiğine inanan Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırmıştır. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayet hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalamaktadır. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden habersizken…

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir