Yargı Çınar kimdir? Yargı dizisindeki Çınar'ı Arda Anarat canlandırıyor? Arda Anarat kaç yaşında?

Arda Anarat, Yargı dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. Yargı dizisinde Çınar’ı canlandıran Arda Anarat birçok dizide rol almıştır. Peki ama Çınar katil mi? Yargı dizisinde Çınar kimdir? Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le…

yargi-cinar-kimdir?-yargi-dizisindeki-cinar'i-arda-anarat-canlandiriyor?-arda-anarat-kac-yasinda?

Arda Anarat, Yargı dizisi oyuncuları arasında yer alıyor. Yargı dizisinde Çınar’ı canlandıran Arda Anarat birçok dizide rol almıştır. Peki ama Çınar katil mi?

Yargı dizisinde Çınar kimdir?

Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde çalışmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu olaylar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır. Ağabeyi Ilgaz’ın kusursuzluğunu üzerinde hep bir baskı olarak görür. Evde iyi anlaştığı tek kişi kız kardeşi Defne’dir.

Arda Anarat kaç yaşında?

Arda Anarat henüz 22 yaşındadır. Başarılı ve genç oyuncular arasında yer alan Arda Anarat Göçebe, Zomerbroeders, Nomad gibi filmlerde rol almıştır. 2 Nisan 1999 yılında doğan Arda Anarat Çukur ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde görev aldı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir