Yargı Gül kimdir? Yargı dizisinde Ceylin'in annesini Zeyno Eracar canlandırıyor! Zeyno Eracar kaç yaşında?

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Gül’e Zeyno Eracar hayat veriyor. Peki ama Zeyno Eracar kimdir, evli mi, kaç yaşında? Yargı Gül kimdir? Gül, Ceylin’in annesi. Ev hanımıdır. Her ne kadar pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatör biridir. İstediklerini yaptırmak için seçtiği yol ise sürekli hastaymış gibi davranmaktır….

yargi-gul-kimdir?-yargi-dizisinde-ceylin'in-annesini-zeyno-eracar-canlandiriyor!-zeyno-eracar-kac-yasinda?

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Gül’e Zeyno Eracar hayat veriyor. Peki ama Zeyno Eracar kimdir, evli mi, kaç yaşında?

Yargı Gül kimdir?

Gül, Ceylin’in annesi. Ev hanımıdır. Her ne kadar pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatör biridir. İstediklerini yaptırmak için seçtiği yol ise sürekli hastaymış gibi davranmaktır. En büyük çocuğu olan Aylin’le ilişkisi diğer çocuklarına göre daha yakındır.

Zeyno Eracar kimdir?

Zeyno Eracar 5 Aralık 1970, İstanbul doğumlu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra seslendirme de yapmaktadır. Kaygısızlar, Çiçek Taksi ve İki Aile dizisindeki aldığı roller ile de tanınan Zeyno Eracar, şimdiye dek birçok film ve dizide rol aldı. Son oynadığı dizilerden Kara Sevda’da Fehime karakterlerini canlandırdı. 2018’de Nefes Nefese dizisinde, 2019 yılında Benim Adım Melek dizisinde yer aldı.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir