İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Yargı son bölümde büyük duruşma! Ceylin ve Ilgaz ayrılıyor mu?

3

Öykü BADUR / Milliyet.com.tr

Başrolünde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer aldığı, Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi ‘Yargı’, 25 Aralık Pazar akşamı 49’uncu bölümüyle ekrana geldi. Dizinin heyecan verici bölümü için sosyal medyada #IlCey ve #Yargı etiketlerine, izleyicilerden dizide neler yaşanabileceğine yönelik tahminler yapıldı. Son bölümde Parla’yı yurt dışına kaçırmak isterken Ceylin, Ilgaz’a yakalandı ve çabası başarısızlıkla sonuçlandı. 49’uncu bölümde ise duruşma nedeniyle Ilgaz ve Ceylin’in arası iyice açıldı.

class=’medyanet-inline-adv’>

AİLE GÖZALTINDACeylin ve ailesini havaalanında yakalayan Ilgaz, hayal kırıklığı yaşadı ve olanları hazmedemedi. Ceylin ise neden kocası olarak değil de Ilgaz’ın savcı olarak havaalanına geldiğini sorguladı. Ailesiyle birlikte Ceylin, gözaltına alındı.

‘YARGI’NIN SON BÖLÜM İÇİN…

Emniyette verilecek ifadeler öncesinde Ceylin, tüm aile ve çocukların susma hakkını kullanmasını istedi. Serdar cinayeti nedeniyle burada Ilgaz ve Ceylin’in arasında yaşanan çatışma daha da büyüdü. Emniyette Metin amir hiçbir tavır sergilememesine rağmen, Ceylin sert bir çıkış yaptı ve özel olarak odada konuşmak istedi. Ilgaz’ın odaya gelince sarıldıklarını görmesi, savcıyı şaşırttı.PARLA FİRARDACeylin, herkesin susma hakkını kullanacağını Pars’a söylerken emniyette elektrikler kesildi ve Parla ortadan kayboldu. Bunun üzerine Parla için çevrede arama çalışması başlatıldı.  

Ilgaz’ın firarı kimin planladığı yönünde kafasında soru işaretleri vardı. Pars yaşananların ardından herkesi parmaklıklar arkasına aldı. Parla için de yakalama kararı çıkardı.

class=’medyanet-inline-adv’>

Ceylin’in emniyette Metin amire teşekkür etmesi, aslında odada kendisinden yardım istediği ve Parla’nın böylece kaçtığını ortaya çıkardı. Parla, Metin amirin evinde saklandı. Ceylin, ne olursa olsun Parla’yı korumak istiyordu. Sabah Parla, Metin’e elektrik olayını nasıl çözdüğünü sorunca, tuvaletteki havalandırmada kaçak olduğu ve sigortaların böylece attığı yanıtını aldı.

HALUK YAKALANDITorunu Burak hakkında haber hazırlayan gazeteci Berkant, Haluk’un gözleri önünde öldü. Yaşanan olayın ardından Haluk, evde iz bırakmamak için iyi bir temizlik yaptı. Ancak bu sırada ihbar üzerine gelen polislere yakalandı.

Haluk, başına gelenleri emniyette avukatı Yekta ile paylaştı. Masum olduğunu anlatmaya çalıştı. Derya savcının karşısına çıkan Haluk’u Yekta’nın tutarsızca savundu. Apartman görevlisi ise ifadesinde Berkant ile o gün görüştüğünü ve kendisine Haluk’un gelecek olması nedeniyle tedirginliğini anlattığını söyledi. Haluk, sulh cezaya alındı. 

MERDAN’A ZİYARETSerdar cinayetinden sonra Ilgaz, dedesi ile sert konuşmuştu. Sabah Dede Merdan’ı görmeye giden Ilgaz, Defne’yi yüzüstü bıraktığını sansa da başka bir kız çocuğu Parla’yı kurtarmak için bunu yapmasından dolayı dedesinden özür diledi.

Pars ve Ceylin de bir konuşma yaptı. Parla’yı sakladığını bildiğini ve elinden geleni de yapacağını Ceylin’e iletti.

class=’medyanet-inline-adv’>

AİLE HAKİM KARŞISINDAAdliyede Pars ile konuşan Ilgaz’ın “Dürüstlük için yürüdüğüm yolun sonu yalnızlık” sözü yaşananların resmiydi.

Aile ve çocuklar sabah adliyeye getirildi. Mahkeme sonrası herkesin tutuklu yargılanmasına, dede Merdan’ın ise tutukluluk halinin devamına karar verildi. Ceylin ve Ilgaz, duruşma yüzünden hiç hak etmedikleri bir noktaya geldi.

ILGAZ’I ÖLDÜRIlgaz, Yekta’ya, Ceylin’i neden şikayet ettiğini sordu. Serdar cinayeti görüntülerini Yekta’nın gönderdiğini ve Ceylin’in bunu öğrenip ofisine geldiğini söyledi. Yekta ise konuyu ciddiye almadı. Yaşananlardan tatsızlıklardan faydalanmaya çalışan Yekta, Ilgaz ile Ceylin’in arasının bozulmasından ve olayların çıkmaza sürüklenmesinden keyif alıyordu.

Ceylin, önceki bölümde “Benim için birini öldüreceksin” diyen Yekta’yı adliyede çevirdi ve belirttiği kişinin gazeteci mi olduğunu sordu. Yekta ise Ilgaz’ı öldürmesini istediğini söyledi.

class=’medyanet-inline-adv’>

“SANA OLAN SEVGİMİ, İNANCIMI KULLANDIN!” / İZLEMEK İÇİN TIKLA

“ÇİÇEK AÇAMAM”Ilgaz ile adliyede bir araya gelen Ceylin, yalancılığından dolayı her şeyin bittiğini söylemesini istedi. Ilgaz da yine kaçmak ve tüm sorumluluğu kendisine yüklemek istediğini ve Ceylin’in kendisinden vazgeçtiğini açıkça belirtti.  “Benim senin katılığında çiçek açmam imkansız” diyen Ceylin, kalbi olmadığını düşündüğü Ilgaz’ın yanından ayrıldı.

Geceyi ofiste geçiren Ceylin’e Derya savcı eşlik etti. Arda davasında sert duruşu nedeniyle Derya Savcı, Ceylin’den özür diledi. Ailesi konusunda çok öfkeli olduğunu anlatan Ceylin’e, Derya savcı, bu öfkenin sahibinin Ilgaz olmadığını söyledi.

ELEKTRİK SORUNU AYDINLANDIAdliyede hakimeyle görüşen Ceylin, herkesin serbest kalıp tutuksuz yargılanmalarını sağladı. Sırada savunma vardı.

Emniyette yine elektriğin kesilmesi ve Rafet amirin havalandırmadan şikayetçi olması Ilgaz’da babası Metin amir ile ilgili soru işaretleri oluşturdu. İfadelerin alındığı gün yalnızca Metin amir ortada yoktu. Eve gelen Ilgaz, Metin’e bilerek sigortaları attırıp attırmadığını sordu. Defneyi de sorgulayan Ilgaz, Parla hakkında istediği yanıtı alamadı.

class=’medyanet-inline-adv’>

CEYLİN AİLESİNİ İPTEN ALDI / İZLEMEK İÇİN TIKLA

BÜYÜK DURUŞMASavunma zamanı gelmişti. Duruşma gününde Parla da adliyedeydi. Yekta ile Ceylin, davada karşı karşıya geldi. Ceylin’in yaptığı savunmaların ardından sanıkların tutuksuz yargılanmasına karar verildi. Duruşma sonunda ağlayan Ceylin, Ilgaz’ı odasında ziyaret etti ve verdiği dilekçeyi imzalamasını istedi. Ceylin, Ilgaz’a boşanma davası dilekçesi mi verdi? Tüm bilinmeyenler Yargı’nın yeni bölümünde aydınlanacak…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.