İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Yargı'da romantizm ve aksiyon bir aradaydı! Kübra Doğru Ünlü yazdı…

4

12.12.2022 12:21 Son Güncelleme:

Dolayısıyla seni, güzel aileni ve var ettiğin, her şeyi alkışlıyor ve seviyorum Sema Ergenekon. “Gönülden gönüle yol vardır”ın, memleket kalemi olarak tam temsilisin, kalemin var olsun diyerek, geçiyorum bu haftanın “Yargı” yorumuma.

Her zaman olduğu gibi heyecanı yukarıda tutarak başlayan ilk dakikaların ardından Ceylin’in ne yapacağı nasıl bir yol izleyeceği hepimizin merak konusuydu. Diğer taraftan bunlar yaşanırken sorgu kısmında ailenin cümleleri keşke ya daha kısa ya da bu kadar didaktik cümlelerle geçiştirilmesiydi. Ve fakat Dede’mizin olayı üstlenişi ve tabi ki usta oyunculuğu bahsettiğim o anları sildi geçti. Her rolün hakkını, hakkıyla veren bir usta sanatçı işte diğer taze oyuncuları nasıl taşır, taşıyor veya tam olarak jargonu ile yazacak olursak karşı oyuncuyu nasıl rahatlatarak oynatıyor bunu gördük. Cezmi Baskın’ı alkışlıyorum. Bir koca alkışı da bu bölümde Mehmet Yılmaz Ak hakkediyor. O nasıl cümleler, o cümlelere katılan tavır, eda, hal, mimik, ifade, kaş, göz, ses, beden dili, say say bitmez müthişti.

Yazılan diyalog elbette muhteşem ve o muhteşemliği direk ve hücreleriyle oynayarak bize geçirdi Baş Savcı Pars. Ve bir kadının asla hayır diyemeyeceği, yüreğini on ikiden vuracağı cümlelerle gelen o romantik evlilik teklifi… Yeni evlenecek veya evlilik teklifinde bulunacak arkadaşlar bence alın bu bölümdeki diyalogları koyun cebinize, hiçbir kimse bu sözleri duyduktan sonra size hayır diyemeyecektir. Net.

Kapadokya sahneleri için yönetmenimizi ayrıca tebrik etmek istiyorum. Hem ekonomik koşullar hem hayat gailesiyle birçokları sayenizde bir Kapadokya turu yapmış oldu.

Sahnelerin heyecanı Ceylin ve Ilgaz’ın sonun neye nereye varacağı olsa da müthiş resimlerdi. Elinize sağlık. Bu bölümün temel özeti Ceylin ve Ilgaz‘ın yaşananların sonunda kendilerini nasıl bir son beklediğiydi. Hele o gelen ilginç mail…

Ancak sanırım ilerleyen bölümlerde bu konuda yeni dramatik sahneler bizi bekliyor. Diğer taraftan sosyal medyada seçilen #kaçamak sözcüğü yerine daha etkili olan veya olabilecek olan “Başsavcının evlilik teklifine” özel bir sözcük seçilseydi, sosyal medya, özellikle Twitter daha etkin olabilirdi. Ve hemen ertesi sabah pazartesi sabahı reytinglerin açıklanmasıyla yine gördük ki Yargı Total, AB, 20+ABC1’yi silmiş süpürmüş. Yine ilk sıralarda yerini korumuş. Dolayısıyla a’dan z’ ye bu dizinin tüm çalışanlarını bir kez daha ayakta alkışlıyor ve kutluyorum. Çok yakın zamanda set ziyaretini gerçekleştirip, sizler için yakından gözlemleyip yazacağımı da ayrıca okurlarımıza bildirmek isterim.

Ekrandan…

Dizi eleştirileri ve yorumlarıyla hafta içi sizlerle olurken, hafta içi veya hafta sonu CnnTürk Yayınları, ekran yüzleri, programları, konukları ve Kanal D programları, ekran yüzleri ve dahi ekran adına bir çok konu ile de bu bölümle ile sizlere yorumlarımı aktarıyor olacağım. Benim de severek takip ettiğim ve hayranlıkla bir o kadar keyifle izlediğim Şarkılar Bizi Söyler programını anmadan bu bölüme başlamak olmazdı. Dolayısıyla Şarkılar Bizi Söyler ‘in 10 Aralık tarihli yayınında yer alan konukları kulaklarımızın adeta pasını sildi. Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production By Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler aynı dakikalarda tüm sosyal medya mecralarında çok konuşuldu. Sebebiyse bir kısım dinleyicinin gerçekten çok sevdiği diğer bir kısmın ise tam tersi hiç sevmediği fakat 90’ların imza ismi şarkı ve söz yazarı olan Serdar Ortaç konseptli şarkılardan oluşuyor olmasıydı. Konuklar Bengü ve Bayıldığımız grup Sakiler de muhteşem yorumlarıyla ekran başında müzik severleri büyüledi. Sizde bu ve benzeri tüm detayları merak ediyorsanız, detayları okumak için cnntürk.com yazılarımı kaçırmayın ve gözünüz Kanal D’de olsun.

YARGI yeni bölümüyle Pazar 20.00’da Kanal D’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.