“Yargı”nın merakla beklenen ikinci sezonu için hazırlıklar başladı

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden “Yargı”nın merakla beklenen ikinci sezonu için hazırlıklar başladı. Sema Ergenekon’un paylaşımı heyecanı arttırdı. Kanal D’nin fenomen dizisi Yargı’nın senaristi Sema Ergenekon, ilk bölüm senaryosunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak izleyicileri heyecanlandırdı. Başrollerini ünlü oyuncular Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı dizinin ekibi yakında yeniden sete çıkacak ve yeni bölümleri çekmeye başlayacak. Yönetmenliğini Ali…

“yargi”nin-merakla-beklenen-ikinci-sezonu-icin-hazirliklar-basladi

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden “Yargı”nın merakla beklenen ikinci sezonu için hazırlıklar başladı. Sema Ergenekon’un paylaşımı heyecanı arttırdı.

Kanal D’nin fenomen dizisi Yargı’nın senaristi Sema Ergenekon, ilk bölüm senaryosunun fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak izleyicileri heyecanlandırdı.

Başrollerini ünlü oyuncular Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz’in paylaştığı dizinin ekibi yakında yeniden sete çıkacak ve yeni bölümleri çekmeye başlayacak. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği Ay Yapım imzalı dizinin yeni sezondaki ilk bölümünün 18 Eylül’de ekrana gelmesi bekleniyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir