yargi'nin-savci-ilgaz'i-kaan-urgancioglu-meger-kardesiyle-ayni-dizideymis!

Yargı'nın Savcı Ilgaz'ı Kaan Urgancıoğlu meğer kardeşiyle aynı dizideymiş!

Aşk 101 ve Yargı dizilerinde partneri Pınar Deniz ile büyük bir uyum tutturan ve başarılı oyunculuğu ile övgüleri toplayan Kaan Urgancıoğlu özel hayatı ile de merak edildi.

Sosyal medyada 2.4 milyon kişinin takip ettiği Kaan Urgancıoğlu paylaşımları ile de büyük ilgi görüyor.

Özellikle Kaan Urgancıoğlu’nun kardeşi ile pozunu görenlerin ağızları açık kaldı.

Kaan Urgancıoğlu’nun kendisi kadar ünlü olmasa da izinden giden kardeşi Can Urgancıoğlu ile pozlarına adeta yorum yağdı.

Abisine oldukça benzeyen ve oyunculuk alanında ilerleyen Can Urgancıoğlu, abisi ile birlikte ‘Kara Sevda’ dizisinde rol almıştı.

CAN URGANCIOĞLU KİMDİR?

Can Urgancıoğlu 1990 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Arap ve Arnavut kökenlidir. Can Urgancıoğlu aynı zamanda dizi ve sinema oyuncusu Kaan Urgancıoğlu’nun erkek kardeşidir.

Eğitim hayatına İzmir’de başlayan Can Urgancıoğlu liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimine ilk olarak Fox School of Business at Temple University’de İşletme bölümünde sonrasında Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde tamamladı. 2015 yılında Neslihan Atagül ve Burak Özçivit’in başrolleri paylaştığı Kara Sevda dizisinde, ilk defa kamera karşısına geçmiştir. Dizice Can Urgancıoğlu, sağlık görevlisi rolüyle kısa bir sahnede yer almış, sahnede Kaan Urgancıoğlu’nun, kardeşi Can’ı hırpalaması dikkat çekmişti.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir