Yasemin Özilhan'a Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusu!

24.11.2022 17:29 Son Güncelleme: 24.11.2022 17:29 Temmuz 2011’de iş insanı İzzet Özilhan ile dünyaevine giren, son olarak 2019 yılında ‘Mucize Doktor’ adlı dizide konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Hasta olduğu zannedilen sosyetik güzel, “Hasta değil, yorgunum. Alerjiden kaynaklı” açıklamasını yaptı. “Hayatımda her şey yolunda” diyen Özilhan’a, “yakın arkadaşı Kerem Bürsin’in eski…

yasemin-ozilhan'a-kerem-bursin-hande-ercel-sorusu!

24.11.2022 17:29 Son Güncelleme:

Temmuz 2011’de iş insanı İzzet Özilhan ile dünyaevine giren, son olarak 2019 yılında ‘Mucize Doktor’ adlı dizide konuk oyuncu olarak kamera karşısına geçen Yasemin Özilhan, önceki gün Etiler’de objektiflere yansıdı. Hasta olduğu zannedilen sosyetik güzel, “Hasta değil, yorgunum. Alerjiden kaynaklı” açıklamasını yaptı.

“Hayatımda her şey yolunda” diyen Özilhan’a, “yakın arkadaşı Kerem Bürsin’in eski sevgilisi Hande Erçel’i takipten çıkarmasını istediği” iddialarına, “Yok öyle bir şey arkadaşlar” yanıtını verdi. “Hande Erçel’i neden takipten çıkardınız? Aranız iyiydi, ne oldu?” sorusu üzerine ise “Kötüyüm demiyorum zaten ben, bir şey yok. Teşekkürler, konuşmak istemiyorum” demekle yetindi.

Konu üzerine sürekli haber yapıldığı hatırlatılan Özilhan, “Abuk sabuk haberler yapıyorlar, ağzımdan çıkmayan şeyleri çıkmış gibi yazıyorlar” ifadelerini kullandı.

Erçel ile bir kırgınlığı veya küslüğü olmadığını söyleyen 37 yaşındaki güzel, “Bir yerde denk gelse selam verir misiniz?” sorusuna da “Tabii ki selamlaşırım” şeklinde cevapladı.

Hande Erçel ile Kerem Bürsin, başrolünde yer aldıkları dizinin setinde başlayan aşklarını sekiz ay önce sessiz sedasız noktalamıştı. Özel hayatlarıyla magazin gündeminde yer almayı sürdüren ikili, geçtiğimiz haftalarda Kavacık’ta bir kafede buluşmuştu. Hayranları tarafından görüntülenen ünlü oyunculardan Bürsin kapüşonuyla yüzünü gizlerken, Erçel ise kahve alır almaz aracına dönmüştü.

Daha sonra Bebek’te objektiflere takılan güzel oyuncu, eski aşkı ile barıştığı iddialarını, “Hayatımda kimse yok. Olsa söylerim” sözleriyle yalanlamıştı. Erçel, bir mekanda Bürsin’le fotoğraflarının çıktığının hatırlatılması üzerine ise “Çok ciddiye almamak gerek” demişti.

28 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla hakkında çıkan iddialara isyan etmişti.: Her sabah başka bir haberle uyanıyorum, hayatımda kimse yok. Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir