Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği, özgürlüğe düşkün olarak tanımlanabilir. Gezmeyi sever ve ruhu bağımsızdır. Evinin erkeği olmakta zorluklar yaşayabilir ama iyi niyetinden şüphe edilmez. Ailesine karşı duyarlıdır. Sınırlarını zorlamayı çok sever. Bazen zorlu hayallerin peşinden koşmaktan geri durmaz.

Yay Burcu Erkeği Temel Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu erkeğinin bilinen özelliklerinden birisi, hayata karşı bakışının farklı oluşudur. Yeni düşünceler onun kısa tanımıdır. Seyahati çok sever, seyahati sevdiği kadınla yapmak onun en önemli hayallerinden birisi olabilir. Bol giysiler giymeye çalışır.

Yay Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yay burcu erkeği, çekici oluşuyla kadınların dikkatini çeker. Saç ve sakalı birbirine karıştığından, rahat bir görüntü verir. Gülümsemeye meyilli dudaklara sahiptir. Saçları parlak ve gözleri ışıl ışıldır. Vücudu ideal ölçülerdedir.

Yay Burcu Erkeği Olumlu Özellikleri

Yay burcu erkeği, arkadaş ortamının aranan ismidir. Neşeli olmadığı zamanlarda bile, ortamın tamamlayıcısı konumundadır. Hoşgörülü, hayallerinin peşinden koşan ve ön yargıyla hareket etmeyen yapıları vardır.

Yay Burcu Erkeği Olumsuz Özellikleri

Yay burcu erkeğinin en fazla bilinen olumsuz özelliği, başına buyruk şekilde davranıyor olmasıdır. Kendisini beğenen yapısı vardır ve kararları genellikle fevridir. Dikkatsiz davranışları olabilir ve kimi zaman aşırı iyi birine dönüşür.

Yay Burcu Aşk Hayatı

Yay burcu erkeği, aşk hayatı içerisinde duygusal olmayı sevmez. Kolay kolay ciddi ilişkiye yelken açmaz. Onun ciddi düşünebilmesi için aradığı kadının karşısına çıkması gerekir. Hoşgörülü olmayan kadınlara karşı ilgisizdirler.

Yay Burcu Erkeği İş Hayatı

Yay burcu erkeği, ticaret alanında başarılı işler sergileyebilir. Sahip olduğu zekayı iş hayatında kullanarak, önemli başarılar elde edebilir. Sürekli çalıştıklarını, kimi zaman disiplinli olduklarını görmek mümkündür. Bunu genellikle, rahat bir yaşam sürdürmek için yaparlar.

Yay Burcu Erkeği Cinsel Hayatı ve Cinsellik

Yay burcu erkeği, değişken yapısını cinsel hayatına da yansıtır. Cinsellikte değişikliklerden hoşlanır ve açıktır. Cinsel yaşamında duygusal olmayabilir ama heyecan verici olduğu söylenebilir.

Yay Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

Yay burcu erkeği, yalnız yaşamaktan ve özgürlüğünü aramaktan hoşlanır. Tüm hayatını, rahat yaşamak için çalışmaya adayabilir. Özgürlüğü seven, bilgi birikimi yüksek kadınlar dikkatlerini çeker.

Yay Burcu Erkeği Hoşlandığını Nasıl Belli Eder?

Yay burcu erkeği çabuk hoşlanan bir yapıya sahiptir. Hoşlandığını heyecanlanarak belli edebilir. Ama yay burcu erkeği, ilginç olanı arar ve bunu bulamazsa, vazgeçme eğilimine girebilir.

Yay Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır?

Yay burcu erkeği kıskançtı ve bunu belli etmemek için çok çabalar. Her defasında kıskanç olmadığını dile getirebilir ama duyguları bu yönde değildir. Aşırı şekilde olmasa bile kıskanç olduğu söylenebilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Affeder ve Barışır?

Yay burcu erkeği çabuk çabuk kafaya alıp sinirlenmez. Eğer sinirlenecek bir şey yaşanmışsa, ona kendini affettirmek zor olabilir. Bu durumda, sakin kalmalı ve konuşmanıza dikkat etmelisiniz.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Geri Döner?

Yay burcu erkeğinin geri dönmesini istiyorsanız, kendiniz ona anlatmayın. Sizden beklediği şey samimi olmanız ve hoşgörünüzü tekrar kazandığınızı belli etmenizdir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Giyinir?

Yay burcu erkeği, bol giyinmeyi ve modaya uygun olmayan elbiseleri seçmeyi sever. Kendisine has bir tarz oluşturmak için kafa yormaz. Günlük kararlar verir. Kendini içinde bulunduğu gün nasıl hissediyorsa, o şekilde giyinebilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Yay burcu erkeği, ikna edilmesi zor olmayan yapıya sahiptir. Neşeli ve sakin olduğundan, kimseyle tartışmaya girmek istemez. İkna edilmek isteniyorsa, doğal şekilde konuşmak ve realiteden uzak kalmamak yeterlidir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Sever?

Yay burcu erkeği sportif faaliyetlerde bulunmaya dikkat eder. Kitap okumaya düşkündür. Araştırmayı sever. Aradığı partner, kendisi gibi meraklı, bilgi peşinde koşan ve spora düşkün birisi olur.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Yay burcu erkeğinin aşık olduğu görülmemiş olay değildir. Ama zor aşık oldukları söylenebilir. Daha çok kendi aradıkları kriterlerde birisini bulmadıkları sürece, aşık olmazlar. Gizemli, bilgili, öz güveni yüksek, akıllı ve dürüst bir kadın gördükleri anda aşk yelkenlerini suya indirirler.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Terazi, İkizler ve Kova burcu kadınları yay burcu erkeklerin ilgisini çekebilir. Kendisinin özgür olmasına yardımcı olabilecek, bağımsızlığa düşkün kadınlar hoşlarına gidebilir. Dürüst, samimi ve gerçekçi kadınlar ilgilerini çekerler.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Hediyelerden Hoşlanır?

Yay burcu erkeği, seyahat yapmayı ve bilgi edinmeyi sürekli düşünür. Buna yönelik hediyeler alınabilir. Kitaplar ve seyahat dergileri hoşlarına gidebilir. Bunun yanında, çok gösterişli olmayan spor saatler, yay burcu erkeğinin ilgisini çekebilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Affeder?

Yay burcu erkeği çabuk affeden yapıdadır. Ama ciddi bir durum varsa, buna karşı hassas davranabilir. Ona kendinizi affettirmek istiyorsanız, realiteden kaçıp, yapmacık davranmayın. Kendiniz olduğunuz ve pişman olduğunu hissettirmeyi başarırsanız, sizi affedebilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Pişman Olur?

Yay burcu erkeği, iyilik yapmaya aşırı düşkündür. Eğer birine kötülük yapmışsa, bunu tüm ömrü boyunca unutmaz ve sürekli pişmanlıklar yaşayabilir.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Mutlu Olur?

Yay burcu erkeğinin mutlu olmasının birçok yolu vardır. Onun özgürlüğünü sevdiği bir gerçek. Eğer özgürlüğünü yaşayabilmesi için fırsatlar sunarsanız, size minnettar olur ve mutluluğunu gözünden okursunuz. Sürekli seyahat teklif edebilirsiniz. Gitmediğiniz yerleri keşfedebilir, maceralara girişebilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Aşık ve Elde Edilir?

Yay burcu erkeğini kendinize aşık edemezsiniz. Eğer aradığı özellikler sizde varsa, o kendisi otomatik olarak size aşık olur. Onu kendinize mutlaka aşık etmek istiyorsanız, kitap okuduğunuzu, bilgiye hayran olduğunuzu ifade etmeye çalışabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Yay burcu erkeğinin iki ruhlu olduğu söylenir. Kimi zaman maço erkeğe dönüşürken, kimi durumlarda ince bir erkeğe dönüşebilir. Sizi çok fazla kıskanmaz ama sahiplendiği gerçeğini unutmamalısınız.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Bir Baba Olur?

Yay burcu erkeği, kız ve erkek çocuklarına karşı çok düşkün olur. Çocukları için çok sevdiği özgürlüğünden bile bir çırpıda vazgeçebilir. Onu dünyada ayakta tutabilecek şey evliliği ve çocuklarına olan düşkünlüğüdür. Onlar için her şeyden vazgeçebilir. Çok merhametli ve duygusal bir babadır.

Yay Burcu Erkeği Hangi Rengi Sever?

Yay burcu erkeği, beyaz, mavi ve kırmızı renklerine ilgi duyar. En sevdiği rengin açık mavi olduğu söylenebilir. Yay burcu erkekler, sevdikleri renkleri hayatlarında kullanmayı tercih etmezler. Bu renkleri daha az kullanarak, gizemlerinin kaybolmaması için çırpınırlar. Kimi zaman sevmedikleri renkleri tercih ettikleri görülebilir.

Yay Burcu Erkeği Hangi Yemekleri Sever?

Yay burcu erkeği, daha çok ev yemeklerine ilgi duyarlar. Sulu yemekler bunların başını çeker. Bunun yanında, bol salatalı yemekler, et olmayan baklagiller onların dikkatlerini çekebilir. Onları kendinize bağlamak için mutlaka haşlanmış yemeklere yoğunluk vermelisiniz. Bazı durumlarda, kebap ve lahmacun yemeklerine karşı ilgi duydukları söylenebilir.


Yayımlandı

kategorisi

,

yazarı:

Etiketler:

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir