İlişkiler

Düğün Salonu Fiyatları 2023 – Yemekli Ve Yemeksiz Ortalama Düğün Mekanları…

Düğün tarihi ve mekan ile beraber masa dekorasyonunun yanı sıra, yemekli veya yemeksiz olması şeklinde düğün…

Düğün Halay Şarkıları Listesi 2023 – Düğünde Çalınabilecek Halay Müzikleri…

Romantik ve aşk dolu şarkılar düğünlerin vazgeçilmezleridir. Ancak düğünün bir diğer vazgeçilmezi de halaylardır.…

Damat Bohçası Listesi 2023 – Erkek Nişan Bohçası İçerisinde Neler Bulunur?

Erkek bohçası olarak da bilinen damat bohçası, kız tarafının hazırladığı ve damadın gün içerisinde kullanacağı…

Sevgiliye Sorulacak Sorular 2023: Kadın ve Erkeğe Sorulacak Zor, Romantik ve Komik…

Mutlu bir evlilik veya ilişki için iletişim çok önemlidir. Sağlıklı bir ilişki için akılda şüphe kalan…

yakın zamanda Gönderilenler

Cilt Bakımı

Burçlar

Aslan Burcu Kadını

class='cf'>Aslan burcu; insanları etkisi altına alırken hiç zorlanmayan bir burçtur. Aslan burcu kadınlarının…

Başak Burcu Kadını

class='cf'>Zodyak’ın on iki burcundan altıncısı olan başak burcuna mensup kadınlar; güçlü, hırslı, başarılı ve…

Balık Burcu Kadını

class='cf'>Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri…

İkizler Burcu Kadını

class='cf'> İkizler burcunda olan kadınlar, anlaşılması güç insanlardır. Onların sırlarını çözmek için kafa…

Boğa Burcu Kadını

class='cf'> Boğa burcu kadını, annesine karşı aşırı düşkündür. Hayatını anne ekseni çevresinde çizmeyi…

Oğlak Burcu Kadını

class='cf'>Oğlak burcu kadınları; gelecek kaygısı yaşayan burçlar içerisinde yer alır. Bu özelliklerinden ötürü,…

Yeni yıl, yeni kararlar yeni bir beden

4

Yeni yıl için geri sayım başladı. Peki sizin yeni yıl hedefleriniz nedir? Eğer 2023’te fit bir görünüm hayal ediyorsanız, bunu elde etmek son teknoloji ürünü cihazlarla o kadar da zor değil. Yağlarınızın direncini blokaj açma ile kırabilir, buzla zayıflama ile de hayal ettiğiniz kiloya ulaşabilirsiniz

Her yıl olduğu gibi bu yılı da geleceğe dönük hayaller, hedefler ve planlarla kapatıyoruz. Kimimiz 2023’te yeni yıldan kimimiz sağlık, kimimiz kariyer, kimimiz ise fit bir görünüm istiyor. Her bireyin fit bir görünüm elde edebilmek adına tercih ettiği yol farklı olabiliyor. Fakat son yıllarda tercih edilirliğini yitirmeyen, hatta artıran yöntem ise son teknoloji ürünü cihazlar oluyor.

Günümüzde zayıflamak, yoğun iş temposu, sağlıksız beslenme, düzensiz uyku ve bazen hormonal sebeplerden dolayı maalesef oldukça zorlu bir sürece dönüşebiliyor. Peki bu zorlu süreci kolaylaştırabilmek adına ne yapmak gerekiyor? Buzla zayıflama son yılların en çok ilgi gören yöntemlerinden… Fakat elbette bu yöntemin doğru kişiler tarafından doğru şekilde uygulandığından emin olmak gerekiyor.

BUZLA ZAYIFLAMA NEDİR?

Buzla zayıflama, masaj yöntemiyle buzlu bir başlık ile yağları dondurarak kıran bir zayıflama yöntemidir. İlk seans itibariyle 2 ile 4 cm arası incelme elde edilen bu yöntem düzenli şekilde uygulandığında şaşırtıcı sonuçlar almanızı sağlar. Yağlanma problemi olan her bölgeye uygulanabilen bu yöntem ilk seans itibariyle yağ oranında ciddi anlamda azalma sağlar. Kırılan yağlar vücuttan dışarı 15 gün boyunca metabolize edilerek atılır. Bu nedenle seans aralıkları minimum 15 gün olmalıdır. Seans sonrasında elde edilen netice her geçen gün artar.

Kırılan yağlar vücuttan atıldıkça vücut şekillenmeye devam eder. Aslında şöyle düşünebiliriz. Seans sonrasındaki süreç sizin zayıflama sürecinizdir ve bu 15 günlük sürecin sonunda tek seansın vermiş olduğu tüm etkiyi gözlemleyebilirsiniz. Vakum, enjeksiyon ve kimyasalın kullanılmadığı bu yöntem sayesinde deride bir deformasyon yaşanmaz. Kişi kilo almadığı sürece işlem kalıcıdır. Seans öncesinde alınan elektronik ve mezura ölçüleri sayesinde seansın hemen bitiminde bile kırılan yağ miktarını net bir şekilde görüyor olacaksınız. Bu işlem bana göre motivasyon açısından ve sonuç odaklı ilerlemek isteyen kişiler için ideal uygulamadır.

SIRT BÖLGESİNDEN BLOKAJ AÇMA

Peki, “Ne yaparsam yapayım kilo veremiyorum” diyen kişiler için bir çözüm yolu var mıdır? Elbette vardır çünkü metabolik blokajlar açılabilir. Blokaj açma, sırt bölgesine uygulanır. Ancak yağ kırma işlemi yağlanma problemi olan her bölgede; karın, göbek, bacak, kol hatta gıdı bölgesinde dahil uygulanabilir. Yağ kırma işlemi birden fazla bölgede uygulanabilir. Program tamamen kişinin ihtiyaçları doğrultusunda uygulandığı için gerek duyulduğu takdirde karın, göbek, bacak, kol hatta gıdı bölgelerinde aynı anda işlem uygulanabilir.

SAĞLIKLI BESLENME ŞART

Bu süreçte bol su tüketimi çok önemlidir ve sağlıklı beslenme bu programa özel değil aslında olması gerekendir ve bir yaşam tarzı haline getirilmelidir.

Yeni bir yıla girmeden önce yepyeni kararların alındığı bu süreçte fit bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilecek yöntemleri, gelişen teknoloji sayesinde artan uygulamaları; en doğru merkezlerde, alanında uzman kişilere yaptırmanızı öneririm.

15 GÜNDE BİR YAĞ KIRMA İŞLEMİ

Blokaj açma için haftada 1, en fazla 2 seans öneriyoruz. Yağ kırma işlemleri ise mutlaka 15 günde bir uygulanmalıdır. Sebebi ise kırılan yağ miktarının oldukça yüksek oluşudur. Kırılan yağlar vücuttan dışarı atılmadan yeni bir yağ kırma işlemi uygulanmamalıdır. O yüzden bu süreçte bol su tüketimi en önemli faktörlerden biridir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.